Aktualizováno 7.10. 2018 18:24
brutální útok otřesná dohra zápasu

Zákeřný útok na McGregora! Muž skočil do klece a napadl ho zezadu

Staronový šampion a dosud neporažený Khabib Nurmagomedov rozpoutal po výhře nad Conorem McGregorem hromadnou bitku. Do ní se zapojili fanoušci a členové obou znepřátelených táborů. Do klece navíc skočili dva muži, kteří napadli McGregora zezadu!

Khabib si chtěl po zápase vyřídit účty s McGregorovým trenérem jiujitsu Dillonem Danisem. Poté, co vyskočil z klece si to zamířil rovnou k němu a mlátil všechny, kteří se mu postavili do cesty.

McGregor se mezitím sbíral z výprasku, který mu Nurmagomedov během čtyř kol uštědřil, ale vůbec netušil, že se na něj chystá další nebezpečí v podobě dvou zákeřných útočníků.

14

GALERIE: Khabib ovládl souboj s McGregorem, pak se strhla bitka

Zdroj: Profimedia

Khabib vs. Conor

Hodnocení:

Oba dva muži využili toho, že ochranka měla plné ruce práce s Khabibem a přeskočili do oktagonu. Oba dva byli z Khabibova týmu a zatímco muž v černém tričku zaútočil zepředu, druhý muž v červeném začal do irského zápasníka bušit zezadu!

Takto Khabib rozhodl zápas ve 4. kole:

S nadsázkou se dá říct, že finální chvat, kterým Khabib donutil McGregora odklepat si moc lidí pamatovat nebude, protože běsnění, které následovalo strhlo veškerou pozornost tohoto ostře sledovaného zápasu.

TN.cz