Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokej Růžičkovo soukromí

Zajímavá zpověď Růžičky: Toto je důvod, proč chtěl s Marií dítě!

Vladimír Růžička a Marie Růžičková
Zdroj: Profimedia

Na kouče Chomutova Vladimíra Růžičku mají lidé odlišné názory. Někteří mu zejména v internetových diskuzích přejí manželství s Marií, se kterou má ve čtyřiapadesáti dceru, jiní nad tím kroutí hlavou a myslí si, že zcela zapomněl na své ostatní děti, které měl s bývalou manželkou Evou. Ta podlehla rakovině. Růžička o tom hovořil v rozhovoru pro časopis Téma a jeho zpověď je velmi zajímavá…

Vladimír Růžička v rozhovoru mluvil mimo jiné i o tom, jaké to bylo, když se dozvěděl, že jeho manželka Eva má rakovinu a co pak následovalo. "Nejstrašnější bylo, že jsem od doktorů věděl, že už tady nebude dlouho, no. To se mnou šíleně zamávalo. Zničehonic, bum, přijde něco takového. Tím to všechno začalo," uvedl kapitán ze zlatého Nagana.

 

GALERIE: Vladimír Růžička s přítelkyní Marií

1
/
12
Zdroj: facebook
Vladimír Růžička s přítelkyní Marií - 8

 

Později se ale z temného období dostal, našel si partnerku Marii, kterou si i vzal a má s ní dceru Lejlu. Dítě prý ale neplánoval. "Najednou jsem si začal říkat, do háje, vždyť já přece mám rád děti, miluju děti. A chtěl bych zase mít rodinu. Ale rodinu s dítětem. Protože když jsou spolu dva lidi, jako jo, dobrý, ale myslím si, že rodina znamená hlavně děti. No a bylo to," zmínil Růžička důvod, proč si dítě s Marií pořídil.

 

 

A mluvil i o vztahu s dětmi z předchozího manželství. Jeho syn Vladimír mladší je jedním ze svěřenců Růžičky v týmu Piráti Chomutov. Ví se, že vztah ideální nemají, ale prý se blýská na lepší časy. Za všechno může právě manželství s Marií. "Nemůžu říct, že by mě to nechávalo chladným, jsou to proboha moje děti! Dcera to bere trochu líp, se synem je to horší. Na druhou stranu, je to můj život a děti mně nemůžou říkat, co smím a co ne. Je to hrozně osobní věc a nechci to úplně rozpitvávat přes média. Každopádně věřím, že čas to spraví," dodal Růžička.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Milenka hokejové legendy Růžičky: Skrývala nepěkné tajemství. VIDEO

TO JE KRÁKORA: Milenka legendárního Růžičky postuje na Facebook tyto fotografie

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Nova Cup 2019 - Mikulov

   11:20

   Off-road Maraton (6)

   11:45

   Truck Racing Magazine (9)

 • Nova Sport 2

  • 04:35 07:05

   NBA: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers

   09:00

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   10:40

   RunTour – Praha

   10:50

   Element (398)

   11:00

   MONETA Czech PGA Tour (6)

   12:00

   NBA: Toronto Raptors - New Orleans Pelicans

Celý Program