Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kulturista Smutná zpráva

Záhadná smrt kulturisty († 40): V nemocnici ho odmítli, pak zemřel!

Mohamed Saad
Zdroj: facebook

Egyptský kulturista Mohamed Saad zemřel ve věku pouhých 40 let. Příčinou smrti byla tzv. hemoragická cévní mozková příhoda, jinak řečeno krvácení do mozku. To se přitom týká zejména starších lidí či kuřáků, nikoliv však zdravých, mladých lidí. Je proto záhadou, co příčinu smrti Mohameda Saada způsobilo.

Mohamed Saad zemřel ve středu večer. Ještě před tím stačil dojet s potížemi do nemocnice Al-Galaa v Alexandrii, kde ho však v daný moment odmítli ošetřit s tím, že u žádného z doktorů není volno. Jiné informace ze zahraničních médií uvádí, že neměl peníze na léčbu.

 

 

Příčinou smrti byla tzv. hemoragická cévní mozková příhoda, jinak řečeno krvácení do mozku. Je to náhle krvácení, které se může objevit mezi mozkem a lebkou uvnitř mozku. Většinou postihuje starší lidi nebo kuřáky. Laicky řečeno - je to výbuch v mozkových tepnách. Proto je záhadou, že na to Mohamed Saad zemřel. Byl to zdravý člověk, kterému bylo jen 40 let, a dříve žádné problémy se zdravím neměl.

 

 

Toto krvácení může být způsobeno i vrozenou vadou či tehdy, kdy pacient narazí na hlavu. Proto se celá věc bude ještě vyšetřovat. Během své kulturistické kariéry startoval Mohamed Saad na několika mezinárodních soutěžích. Převážně amatérských. I proto se spekuluje o tom, že neměl moc peněz, které mu měly chybět i při ošetření.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program