Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

biatlon neuvěřitelné...

Záhada spolknuté lžičky: Tady je důkaz, že se to Koukalové stalo!

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia

Biatlonistka Gabriela Koukalová je v posledních dnes tématem číslo jedna. Její šokující přiznání o anorexii a napjatých vztazích s Veronikou Vítkovou vyvolalo mezi fanoušky rozporuplné pocity. Ve své knize ale také prozradila, jak to bylo se lžičkou, kterou spolkla.

Koukalová ve své knize popisuje, že během kariéry trpěla poměrně zásadními výkyvy váhy. Například před olympiádou v Soči, kde pak vybojovala dvě stříbrné medaile, vážila 54 kilo.

 

 

Jenže skončila sezona a Gábina přibrala 16 kilo a rázem vážila 70! Její ideální váha s ohledem na tělesnou výšku a další proporce by měla být zhruba 65 kilo.

 

 

Aby pak nabraná kila shodila, uchylovala se k opakovanému zvracení, které vyvolávala tak, že si strkala prst do krku. Postupně ale tahle "finta" přestávala fungovat a tak si musela pomáhat i jinak.

 

"Někdy to byl zubní kartáček, jindy tužka, až jsem jednou sáhla  po ocelové lžičce. Jenže jsem ji špatně chytla doruky a zastrčila ji moc hluboko," popisuje ve své knize a odtajnila tak historku, které se s manželem Petrem nejprve smáli, ale když před ním přiznala, proč si lžičku strčila do krku, bylo po legraci.

 


Tahle historka se stala těsně před soustředěním v Německu a Koukalová místo balení kufrů spěchala na pohotovost. Tam jí udělali rentgen a ona musela lhát, jak že se jí lžička do trávícího traktu dostala.
 

16

GALERIE: Gabriela Koukalová trpěla anorexií

Zdroj: Profimedia

Gabriela Koukalová

Hodnocení:


"Vymyslela jsem si, že jsem v krku měla nějaké čepy, které jsem si chtěla vyšťourat. Doktor na to skočil, ale Petr ne. Poslala jsem mu rentgen se stejnou historkou a do telefonu jsme se tomu smáli," popisuje dvojnásobná mistryně světa.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 10:45

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

   10:45

   Element (388)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Házená: Füchse Berlín - Rhein-Neckar Löwen

   12:35

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: SM Caen - Girondins Bordeaux

   10:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   11:15

   FIVB Beach Volleyball – Jinjiang

   13:00

   Fotbal: Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC

   14:45

   Barcelona Spartan Race

   15:15

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

Celý Program