biatlon neuvěřitelné...

Záhada spolknuté lžičky: Tady je důkaz, že se to Koukalové stalo!

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia
Téma:

Biatlonistka Gabriela Koukalová je v posledních dnes tématem číslo jedna. Její šokující přiznání o anorexii a napjatých vztazích s Veronikou Vítkovou vyvolalo mezi fanoušky rozporuplné pocity. Ve své knize ale také prozradila, jak to bylo se lžičkou, kterou spolkla.

Koukalová ve své knize popisuje, že během kariéry trpěla poměrně zásadními výkyvy váhy. Například před olympiádou v Soči, kde pak vybojovala dvě stříbrné medaile, vážila 54 kilo.

 

 

Jenže skončila sezona a Gábina přibrala 16 kilo a rázem vážila 70! Její ideální váha s ohledem na tělesnou výšku a další proporce by měla být zhruba 65 kilo.

 

 

Aby pak nabraná kila shodila, uchylovala se k opakovanému zvracení, které vyvolávala tak, že si strkala prst do krku. Postupně ale tahle "finta" přestávala fungovat a tak si musela pomáhat i jinak.

 

"Někdy to byl zubní kartáček, jindy tužka, až jsem jednou sáhla  po ocelové lžičce. Jenže jsem ji špatně chytla doruky a zastrčila ji moc hluboko," popisuje ve své knize a odtajnila tak historku, které se s manželem Petrem nejprve smáli, ale když před ním přiznala, proč si lžičku strčila do krku, bylo po legraci.

 


Tahle historka se stala těsně před soustředěním v Německu a Koukalová místo balení kufrů spěchala na pohotovost. Tam jí udělali rentgen a ona musela lhát, jak že se jí lžička do trávícího traktu dostala.
 

GALERIE: Gabriela Koukalová trpěla anorexií

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Gabriela Koukalová


"Vymyslela jsem si, že jsem v krku měla nějaké čepy, které jsem si chtěla vyšťourat. Doktor na to skočil, ale Petr ne. Poslala jsem mu rentgen se stejnou historkou a do telefonu jsme se tomu smáli," popisuje dvojnásobná mistryně světa.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Engadin Wind - Documentary

   19:05 19:35
   19:35

   Mosconi Cup 2020

   00:00

   Večerní sportovní noviny

   00:05

   Bayer Leverkusen - Hapoel Beer - Sheva

   01:50

   Ragby: Wales - Anglie

   03:35

   Element (427)

 • Nova Sport 2

  • Players Championship Finals 2020

   17:30 20:00
   20:00

   Tipsport online Mistrovství České republiky a Slovenska 2020 v šipkách

   23:00

   Sestřih Evropské ligy UEFA (4)

   23:30

   Magazín Evropské ligy (5)

   23:55

   Ragby: London Irish - Leicester Tigers

   01:35

   UFC Main Event (7)

Celý program