Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.8. 2016 14:39
megapřestup nikdy neříkej nikdy

United nemohl přijít na jméno. Tohle říkal Pogba, když odcházel!

Paul Pogba
Zdroj: Facebook official
Paul Pogba

Svět fotbalových přestupů se navždy změnil! Padl totiž nový rekord. Manchester United zaplatil za Paula Pogbu bezmála 3 miliardy korun. Francouzský záložník neskrýval po návratu na Old Trafford nadšení, při odchodu před lety ale trvdil něco, čemu by teď nikdo nevěřil.

„Nikdy se tam nevrátím, klub se mnou jedna s neúctou, když jsem vloni v létě odcházel,“ říkal Paul Pogba v roce 2013.„Vzpomínám na Sira Alexe Fergusona, který mi volal asi tři týdny poté, co jsem odešel do Itálie a jenom se mi vysmíval do telefonu. Ještě horší bylo, že když jsem přišel do prvního týmu, byl tam i Paul Scholes, což je můj idol. Chtěl jsem se s ní srovnávat, ale to proti němu nešlo. Spoluhráči pořád vykřikovali moje jméno a smáli se mi, že nejsem pro klub dost dobrý,“ pokračoval.„To jsou hlavní důvody, proč jsem se rozhodl, že už se do Manchesteru nikdy nevrátím a žádné množství peněz mě nedostane zpět,“ tvrdil tehdy devatenáctiletý Pogba.

Paul Pogba
Zdroj: Facebook official Paul Pogba


Všechno už je ale za ním. Navrátilec do kádru Manchesteru už má za sebou první rozhovor v rudém dresu a byl hodně zajímavý. „Myslím, že je to osud,“ reagoval na otázku návratu na Old Trafford. „Nedokončil jsem zde to, co jsem před lety začal,“ řekl nejdražší hráč v historii. „Vyhrát tituly s tímto týmem je něco speciálního. Můžeme dokázat velké věci a já jsem připraven do všeho jít naplno,“ ukončil rozhovor.Trenér Rudých ďáblů Mourinho jasně naznačil, že Pogba bude klíčovým hráčem a bude na něm stavět tým United i pro budoucnost. Francouzský reprezentant se tedy vrací domů. Ale přitáhlo ho zpět do Manchesteru srdce nebo fakt, že bude jedním z nejlépe placených hráčů světa? Každopádně teď už ví, že nikdy nemá říkat nikdy...

med TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Washington Capitals

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

   12:35

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   10:45

   Ligue 1 Highlights (33)

   11:40

   UFC Unleashed (3)

   12:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Fieberbrunn)

   13:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   15:00

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

Celý Program