Aktualizováno 16.2. 2019 08:31
NHL Hokejový večer

Zacha s Krejčím asistovali, jejich týmy vyhrály. Ducks znovu padli!

Jaroslav Halák
Zdroj: NHL media

Dva čeští hokejisté bodovali v nočních zápasech NHL. Po jedné asistenci si zapsal útočník David Krejčí z Bostonu a také forvard New Jersey Pavel Zacha. Jejich týmy oba vyhrály. Právě Krejčího Bruins porazili Anaheim, který tak po protržení série sedmi proher v řadě opět klopýtl.

Ducks zažívají krušné časy a tomu odpovídá i jejich umístění v tabulce Západní konference, kde se krčí až na předposledním místě. Od 20. ledna do 9. února kačeři sedmkrát v řadě prohráli a tuto černou sérii v předposledním zápase protrhli (výhra 1:0 nad Vancouverem).

 

Jenže je tu další porážka. Tu inkasoval Anaheim od Bostonu, který si z Honda Center odvezl výhru 3:0. Podílel se na ní i jednou asistencí český útočník David Krejčí. Na bilanci 0+1 skončil i slovenský zadák Zdeno Chára a jeho krajan v bráně Jaroslav Halák vychytal čisté konto díky 30 úspěšným zákrokům.

 

 

Bodoval také Pavel Zacha z New Jersey. Ten se asistencí podílel na vyrovnávající gól proti Minnesotě, kterým si Devils vynutili prodloužení. V něm nakonec zásluhou Nico Hischiera vyhráli 5:4.

lju TN.cz