pokerový turnaj prestižní záležitost

Začalo mistrovství republiky v pokeru: Ve hře je 10 milionů korun!

Mistrovství republiky v pokeru
Zdroj: TN.cz

V Savarinu, největším pokerovém casinu v Praze, začalo první Mistrovství ČR v pokeru. Turnaj pořádaný skupinou Rebuy Stars potrvá až do pondělí 23. dubna, kdy proběhne finálové klání Main Eventu. Celkem se hraje o deset milionů korun a mezi přihlášenými jsou hvězdy českého pokeru jako Robert Kokoška či Michal Sklenička.

„Letošním ročníkem startuje tradice turnaje o Mistra ČR. V dalších letech předpokládáme větší zapojení casin Rebuy Stars mimo Prahu, zejména v Plzni,“ upřesňuje David Huspeka, ředitel Rebuy Stars.

 

Ve struktuře turnaje hrají hlavní roli Main Event o pět milionů korun, MČR Cup o dva miliony a High Roller o jeden milion, všechny systémem Texas Holdem, bez limitu sázek. O titul Mistra ČR se bude hrát také v turnaji PL Omaha a Ladies Eventu (PL = pot limit, omezení výše sázek).

 

Main Event proběhne v pražském Rebuy Stars Casinu Savarin od 18. do 23. dubna. Kromě titulu Mistra republiky se hraje o závratnou částku 5.000.000 korun! Vstupenka do turnaje hráče vyjde na 5.000 korun. Finále proběhne v pondělí 23. dubna za účasti televizních kamer.

 

Mistrovství ČR Cup proběhne v týdnu od 11. do 15.dubna. Celkové odměny vícedenního speciálu se šplhají na částku 2.000.000 korun. Za pokerový stůl dostane hráče buy-in 2.200 korun. Celkem se lze zúčastnit 8 startovních dnů, včetně pobočky Rebuy Stars na Lukách nebo v Plzni. Druhý hrací den proběhne v neděli 15. dubna.

Dvoudenní speciál MČR High Roller proběhne ve dnech 16. a 17. dubna za účasti pokerových fajnšmekrů. Vstupenka do něj totiž stojí 15.000 korun. Kromě odměn ve výši 1.000.000 korun je ve hře opět trofej Mistra České republiky. Ti nejlepší postoupí do finálového klání, které se hraje 17.dubna.

 

Kromě turnajů budou mít hráči v Savarinu kdykoli možnost usednout ke cash game pokeru, který zde bude k dispozici nonstop, s nejvyšším počtem stolů v Praze. Lákadlem pro zahraniční i domácí milovníky pokeru bude také atraktivní PL Omaha poker, který dostane v Savarinu hodně prostoru.

 

Skupina Rebuy Stars je mladá, ale na poli herního průmyslu plně etablovaná síť casin, spojená s dalšími značkami v daném segmentu. Skupina Rebuy Stars má všechny provozovny na vysoké úrovni, která odpovídá firemní filozofii – dokázat, že i hazardní hry mohou být společenskou událostí a zábavou. Všechna herní místa Rebuy Stars jsou vzdušná, čistá, prestižní, se skvělým vybavením i přístupem personálu. Kromě České republiky působí skupina i na Slovensku či v Chorvatsku.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Iberostar Tenerife

   14:45

   Magazín Evropské ligy (6)

   15:35

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj LegendOhlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   15:55

   Rychlá kola (12)

   16:25

   NHL: Los Angeles Kings - New York Rangers

   18:10

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   NHL: Los Angeles Kings - New York Rangers

   14:45

   NHL – akce měsíce

   14:55

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - PAOK

   16:35

   World Rookie Tour - Part 1

   17:00

   UFC Reloaded (9)

   17:55

   Basketbal: Peristeri winmasters - Gaziantep

Celý Program