Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

pokerový turnaj prestižní záležitost

Začalo mistrovství republiky v pokeru: Ve hře je 10 milionů korun!

Mistrovství republiky v pokeru
Zdroj: TN.cz

V Savarinu, největším pokerovém casinu v Praze, začalo první Mistrovství ČR v pokeru. Turnaj pořádaný skupinou Rebuy Stars potrvá až do pondělí 23. dubna, kdy proběhne finálové klání Main Eventu. Celkem se hraje o deset milionů korun a mezi přihlášenými jsou hvězdy českého pokeru jako Robert Kokoška či Michal Sklenička.

„Letošním ročníkem startuje tradice turnaje o Mistra ČR. V dalších letech předpokládáme větší zapojení casin Rebuy Stars mimo Prahu, zejména v Plzni,“ upřesňuje David Huspeka, ředitel Rebuy Stars.

 

Ve struktuře turnaje hrají hlavní roli Main Event o pět milionů korun, MČR Cup o dva miliony a High Roller o jeden milion, všechny systémem Texas Holdem, bez limitu sázek. O titul Mistra ČR se bude hrát také v turnaji PL Omaha a Ladies Eventu (PL = pot limit, omezení výše sázek).

 

Mistrovství republiky v pokeru
Zdroj: TN.cz Casino Savarin

Main Event proběhne v pražském Rebuy Stars Casinu Savarin od 18. do 23. dubna. Kromě titulu Mistra republiky se hraje o závratnou částku 5.000.000 korun! Vstupenka do turnaje hráče vyjde na 5.000 korun. Finále proběhne v pondělí 23. dubna za účasti televizních kamer.

 

Mistrovství ČR Cup proběhne v týdnu od 11. do 15.dubna. Celkové odměny vícedenního speciálu se šplhají na částku 2.000.000 korun. Za pokerový stůl dostane hráče buy-in 2.200 korun. Celkem se lze zúčastnit 8 startovních dnů, včetně pobočky Rebuy Stars na Lukách nebo v Plzni. Druhý hrací den proběhne v neděli 15. dubna.

Mistrovství republiky v pokeru
Zdroj: TN.cz

Dvoudenní speciál MČR High Roller proběhne ve dnech 16. a 17. dubna za účasti pokerových fajnšmekrů. Vstupenka do něj totiž stojí 15.000 korun. Kromě odměn ve výši 1.000.000 korun je ve hře opět trofej Mistra České republiky. Ti nejlepší postoupí do finálového klání, které se hraje 17.dubna.

 

Kromě turnajů budou mít hráči v Savarinu kdykoli možnost usednout ke cash game pokeru, který zde bude k dispozici nonstop, s nejvyšším počtem stolů v Praze. Lákadlem pro zahraniční i domácí milovníky pokeru bude také atraktivní PL Omaha poker, který dostane v Savarinu hodně prostoru.

 

Skupina Rebuy Stars je mladá, ale na poli herního průmyslu plně etablovaná síť casin, spojená s dalšími značkami v daném segmentu. Skupina Rebuy Stars má všechny provozovny na vysoké úrovni, která odpovídá firemní filozofii – dokázat, že i hazardní hry mohou být společenskou událostí a zábavou. Všechna herní místa Rebuy Stars jsou vzdušná, čistá, prestižní, se skvělým vybavením i přístupem personálu. Kromě České republiky působí skupina i na Slovensku či v Chorvatsku.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:30 02:05

   Major League Soccer Highlights (19)

   02:05

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:45

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   09:00

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   10:45

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   11:15

   Golden Fly Series - Golden Roof Challenge

   11:45

   Off-road Maraton (4)

   12:10

   Rychlá kola (7)

Celý Program