UFC FOTO uvnitř

Muž chtěl přepadnout krásku z UFC. Poté litoval, že něco zkoušel!

Polyana Viana
Zdroj: Profimedia / Twitter
Téma:
UFC

V Brazilském Rio de Janeiru nejsou pouliční přepadení ničím neobvyklým. Člověk se musí mít vždy na pozoru a určitě se vyhýbat temným uličkám. Tedy za předpokladu, že nejste Polyana Viana. V tom případě by si měl dát pozor každý útočník, aby nedopadl tak, jako ten poslední, který zkusil právě Polyanu přepadnout.

V sobotu večer došlo k přepadení. Obětí byla brazilská UFC zápasnice Polyana Viana (profesionální rekord 10-2). Na první pohled velmi křehká dívka se pro útočníka jevila jasnou kořistí, ale to ještě nevěděl, s kým má tu čest.

 


Polyana čekala na taxík před svým apartmánem a právě v tu chvíli se v její blízkosti objevil i zmíněný agresor. Ptal se na čas a bylo prý zjevné, že nehodlá jen tak odejít. "Dej mi telefon. Nesnaž se nic dělat, protože jsem ozbrojený," byla jeho poslední slova před tím, než skončil na zemi v bolestech. 


Zápasnice na nic nečekala, dala mu dva přímé údery, jeden kop a potom zkušeně nasadila chmat, po kterém se muž ocitl v bezvědomí. Když ležel na zemi, tak zjistila, že vůbec neměl zbraň, ale pouze kartonovou náhražku.

 

GALERIE: Polyana Viana

1
/
6
Zdroj: Twitter
Polyana Viana


Poté, co byl útočník zneškodněn, zavolala na policii. Mezi tím ho celou dobu držela v pozici, kdy nemohl nic dělat. Při výpovědi Polyana dodala, že to nebylo poprvé, co jí někdo přepadl. Dříve to zkusili dva mladíci na motocyklu. I tehdy přišli zkrátka, když po otázce, zda jim dá telefon, dostal jeden z nich pěstí a rychle utekl. Polyana je jednoduše dívka, s kterou si není na darmo zahrávat.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Lukáš Zduba TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • ATP Tour 250: Mallorca Championships

   19:35 21:20
   21:20

   Element (442)

   21:30

   Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

   21:55

   Parkurová Global Champions - Stockholm

   22:50

   NHL: TOP akce základní části

   23:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Házená: THW Kiel - TBV Lemgo Lippe

   18:55 20:40
   20:40

   Házená: GWD Minden - Eulen Ludwigshafen

   22:05

   NBA: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks

   00:05

   Element (442)

   00:20

   Rychlá kola (6)

   00:50

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

Celý program