Fotbalová reprezentace

Za kolik na Anglii? Hrát se bude v Edenu, cena je příznivá!

Fotbaloví reprezntanti děkují fanouškům za podporu
Zdroj: Profimedia

Dlouho očekávaný zápas reprezentace o mistrovství Evropy se blíží. Čeští fotbalisté vyzvou 11. října v Edenu Anglii a Fotbalová asociace ČR zveřejnila ceny lístků. A fanoušci jásají. Na Sterlinga a spol. se dostanou za necelou tisícovku.

V Anglii to byl propadák. Češi dostali výprask 0:5 a teď mají šanci na reparát. Odveta se odehraje 11. října v pražském Edenu. O tři dny později se představí na Letné, kde vyzvou Severní Irsko. Lístky půjdou do prodeje na konci srpna.


Od 26. srpna si budou moci členové fanklubu koupit lístky na oba zápasy. 2. září půjdou do prodeje lístky na Severní Irsko, o týden později balíček na oba zápasy a 13. září vstupenky na samotný zápas s Anglií.


„Vážíme si každého fanouška, který na zápasy české reprezentace přijde. Nejvíc chceme ale samozřejmě podpořit ty, kteří našemu národnímu týmu fandí přímo na stadionu bez ohledu na soupeře i výsledky. Proto fandové, kteří si vstupenky pořídí v balíčku na obě utkání, budou mít větší šanci se k lístkům na Anglii dostat. Zároveň dostanou i slevu z celkové ceny nákupu,“vysvětlil Martin Malík, předseda Fotbalové asociace České republiky na webu FAČR.


Na oba zápasy budou lístky rozděleny do třech cenových kategorií. Na Severní Iry se fanoušci podívají za 200, 400 a 600 korun, na hvězdné Angličany si trochu připlatí. Nejlevnější vstupenky budou za 900 korun, další kategorie jsou za 1900 a 2900.

Rozdělení sektorů na zápas proti Anglii podle cenových kategorií:


„Věřím, že jsme se trefili do takové cenové hladiny, která odpovídá výjimečnosti zápasu. Vždyť Anglie je čtvrtý tým posledního mistrovství světa a na soupisce má spoustu opravdu hvězdných jmen. Průměrná cena vstupenek je navíc nižší, než byla v březnu na přípravný duel proti Brazílii. Proto věřím, že jsme našli rozumný kompromis mezi hodnotou exkluzivity utkání a snahou učinit ho dostupným co největšímu počtu našich fanoušků,“ prohlásil předseda FAČR Malík.


Opravdoví fajnšmekři si budou moci užít i VIP vstupenky. Jejich cenu zveřejní FAČR v nejbližších dnech.


„Zápas proti Anglii bude dalším vrcholem tohoto roku, a tak byl Sinobo Stadium jako největší stadion v Česku v tomto směru jasnou volbou. Co se týká přípravného utkání proti Severnímu Irsku na Letné, zde jsme museli vzít v potaz jasný požadavek soupeře, který si přál hrát v Praze. Navíc se i národní tým cítí na tomto stadionu vždy dobře, což potvrdil například červnovým vítězstvím proti Bulharsku,“ dodal Malík.


Před zápasem s Anglií čeká reprezentaci ještě 7. září zápas s Kosovem a o tři dny později s Černou Horou.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   12:50

   Element (405)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   GCF 61 - Cage Fight Nymburk

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

   12:00

   Element (405)

   12:15

   UFC Reloaded (10)

   13:00

   Fotbal: Le Havre AC - ES Troyes

Celý Program