Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokej Ze soukromí

Za Jágrem přijel DJ Uwa i krásná Jandová. Je s Kopřivovou konec?

Jaromír Jágr
Zdroj: Instagram/Profimedia

Jaromír Jágr trénuje a dře, aby v nadcházející sezoně pomohl svému Kladnu dostat se zpátky do extraligy. Tréninkové jednotky neabsolvuje jen s týmem Rytířů, ale i individuálně po večerech. Včera měl na kladenském zimáku VIP návštěvu. Přijel za ním známý DJ Uwa a také Miss ČR 2008 Zuzana Jandová. Kdo však chyběl, byla přítelkyně Veronika Kopřivová. Je vůbec ještě s Jágrem? Mnoho indicií hovoří spíše o opaku!

Kde jsou ty časy, kdy se Veronika v hlavičce svého instagramového účtu chlubila tím, že je přítelkyní slavné osmašedesátky. Tenhle popisek ale už zmizel, přitom tam ještě nedávno byl. Poslední společná fotka známého páru se datuje k 29. prosinci 2017 a Veronika dle našich informací už ani nejezdí na zápasy svého přítele. Tedy pokud Jágr ještě Veroničin přítel je.

 

 

Ať je to jakkoliv, Jágr o dámskou společnost nouzi nemá. Tak třeba včera za legendárním hokejistou dorazila krásná Zuzana Jandová, Miss ČR 2008. Vše domluvila Olga Lounová, která má ke Kladnu blízký vztah. Právě slavná zpěvačka zařídila, že Jandová slavila své narozeniny na ledě s Jágrem. Kdo by takový dárek nechtěl, že? Nechyběly ani společné fotografie…

 

Jaromír Jágr a Zuzana Jandová
Zdroj: Instagram Jaromír Jágr, Zuzana Jandová i Olga Lounová

 

Jandová nebyla jediným VIP hostem na kladenském zimáku. Dorazil totiž i slavný DJ Uwa, který má k hokeji velmi blízký vztah a navíc je dobrý kamarád Petra Vampoly, tedy hokejisty, kterého Jágr přemluvil, aby šel hrát do Kladna. Vampola už přitom chtěl ukončit kariéru.

 

15

GALERIE: DJ Uwa a Zuzana Jandová na kladenském zimáku

Zdroj: Instagram

Jaromír Jágr a DJ Uwa

Hodnocení:

 

Na kladenském zimním stadionu je veselo, jak se zdá. Fanoušci Rytířů ale tak dobrou náladu nemají. Kladnu odešla většina opor a krom Vampoly do kádru středočeského klubu nikdo nepřišel. To se také odráží na výsledcích kladenského celku v přípravě, kdy parta okolo Jágra prohrála pět ze šesti zápasů.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   15:00

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Barcelona

   15:15

   Truck Racing Magazine (5)

   15:35

   Off-road Maraton (4)

   16:00

   Rychlá kola (7)

   16:30

   Behind the Scenes - NHL Draft 2019

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   14:45

   Element (392)

   15:00

   Wimbledon 2019 - finále mixu

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   17:20

   DFB Pokal 2019

   17:50

   KITE LIFE (1)

Celý Program