nový sestřih

Z MMA zápasníka se stal komiksový hrdina! Muradov nahodil novou vizáž

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 17. 4. 2020
Téma:
UFC

Machmud Muradov nahodil letní sestřih! Pod dozorem své přítelkyně Moniky Bagárové se totiž ostříhal na ježka. Nicméně nechybělo málo a nechal si účes ve stylu akčního hrdiny Wolverina.

„Změna je život. Nechtěl jsem kvůli bezpečnosti řešit holiče, tak jsem to dal skoro sám a doma,“ komentoval krátky sestřih Muradov (24-6). Fanouškům se na sociální síti pochlubil novým vzhledem. Vlasy zmizely, vousy zůstaly.
 

Během stříhaní si vyholil pruh uprostřed hlavy. Letiště, jak svůj účes nazval Muradov, připomínalo komiksového hrdinu Wolverina, kterého ve filmové verzi stvárnil Hugh Jackman. „Takhle půjdu na UFC zápas,“ pózuje český Uzbek ve videu.

Muradov má s akční postavou mnoho společného. Wolverine své nepřátele ničí strašlivou silou a mrštností. Stejně tak Mach poráží své soupeře v kleci. Člen týmu X-menů je také známý rychlou regenerací utržených zranění. I to není MMA zápasníkovi cizí, neboť v roce 2019 stihl hned šest zápasů.

Naposledy nastoupil v prosinci 2019, kdy parádním úderem na bradu Trevora Smithe získal druhé vítězství v UFC. Na třetí vystoupení v organizaci stále čeká, neboť jeho naplánované zápasy byly dvakrát zrušeny.
 

Po odložení duelu s Karlem Robersonem na UFC 249 se Muradov stále drží v kondici a vyčkává na příležitost. Prozradil, že mu organizace přislíbila po skončení krizové situace místo na jednom z prvních galavečerů.

Prezident UFC Dana White oznámil plánovaný turnaj už na 9. května. Kvůli cestovním omezením tam vystoupí jen zápasníci žijící v USA. Muradov tak na představení nového sestřihu na největším MMA pódiu světa bude muset ještě chvíli počkat.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Házená: Die Eulen Ludwigshafen - THW Kiel

   13:05 14:30
   14:30

   Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

   15:00

   Classic match Ligue 1: Paris Saint - Germain - Stade Brestois

   16:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   17:00

   Off-road Maraton (1)

   17:20

   Filip Řeháček - zimní příprava

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls

   13:00 14:40
   14:40

   NBA - Geniální akce 2015 - 2020

   15:05

   NHL: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

   16:50

   Element (417)

   17:00

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

Celý program