Fotbal Smutný přístup

Z miláčka vyvrhelem. Griezmanna v posledním zápase vypískali!

Antoine Griezmann
Zdroj: Profimedia
Téma:

Byl modlou fanoušků, střílel jeden gól za druhým, na úspěchy Antoina Griezmanna fanoušci Atlética Madrid ale rychle zapomněli. Na hřišti Levante ho kvůli oznámenému odchodu vypískali a poslali mu jasný vzkaz.

Minulou sezonu to vypadalo na jasný přestup. Už tehdy ho fanoušci kvůli spekulacím vypískali, francouzský mistr světa ale oznámil, že zůstává. Griezmann to učinil prostřednictvím speciálního televizního dokumentu „Rozhodnutí“ a příznivci Atlética byli nadšení. Jejich hvězda podepsala do roku 2023.


Jenže rok se s rokem sešel a debaty o odchodu přišly znovu. A Griezmann je jen potvrdil. „Chci zažít další věci a vyzkoušet si nové výzvy,“ prohlásil osmadvacetiletý Francouz. „Není pro mě snadné učinit toto rozhodnutí, ale takto to cítím a potřebuji,“ dodal.


„Chtěl bych všem poděkovat za podporu v uplynulých pěti letech, které jsem v Atléticu strávil a vyhrál s ním důležité trofeje. Užil jsem si tu mnohé neuvěřitelné chvíle a nikdy na ně nezapomenu.“ Jenže fanoušci už zapomněli.


V sobotním zápase s Levante (2:2) mu jasně dali najevo, co si o jeho zradě myslí. „Vypadni a nevracej se!“ Pokřiky tohoto typu slyšel bývalý miláček madridského celku celých 90 minut. To vše doprovázel pískot.


Griezmann přestoupil do Atlética v roce 2014 ze San Sebastiánu a s „Rojiblancos“ vloni vyhrál Evropskou ligu i kontinentální Superpohár. Ve 257 zápasech nastřílel 133 gólů a vloni se v prestižní anketě Zlatý míč umístil na třetím místě. Po skončení sezony ale pravděpodobně podepíše nový kontrakt s rivalem z Barcelony. A její fanoušci už začali dělat i vítací videa. 

 

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   ATP Tour 250: Truist Atlanta Open

   10:40

   Sportovní originály - František Straka - hráč

   11:05

   ATP Tour 250: Generali Open

   12:45

   Kolo pro život - Dobříš

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • ATP Tour 250: Generali Open

   09:00 10:45
   10:45

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší góly sezony

   11:00

   Fotbal: Trenčín - Zlaté Moravce

   12:45

   Tour de France - Speciál

   12:55

   Save Boxing II.

   13:45

   KSW 62: Kołecki vs. Szostak

Celý program