rezignace promotérovo přiznání

XFN je rozpuštěna, přiznal Kareš. Řekl, kdy vrátí peníze za lístky

Petr Kareš a XFN
Zdroj: Profimedia
Petr Kareš a XFN
Téma:
XFN

Rozjeli v Česku šou bojových sportů, díky celebritám Marpovi a Rytmusovi vyprodali i O2 arenu, půl roku poté ale končí. XFN se rozpouští a bývalý promotér Petr Kareš se podle svého nejnovějšího prohlášení chystá vrátit prodané vstupenky i vyplatit 12 bojovníků.

V pátek 7. června se měl uskutečnit další velký galavečer. Jenže z něj sešlo. Organizaci XFN postupně opustila velká esa včetně Karlose Vémoly a fanouškům bojových sportů zůstaly doma vstupenky za tisíce korun.


Už předtím chodila spousta podivných zpráv o změnách ve vlastnických strukturách, přesto se 7. června měl uskutečnit další, mohutně propagovaný galavečer.


O jeho zrušení pak informoval jen server Ticketportal a O2 Arena. Samotná organizace XFN dodnes odkazuje fanoušky na webové stránky, které nefungují a hlásí rekonstrukci. Ti mají stále doma vstupenky a stále netuší, zda se nestali obětí podvodu.


Petr Kareš, který byl dlouhou dobu hlavním představitelem organizace XFN zaslal redakci novasport.tv prohlášení, ve kterém avizuje brzké řešení problémů.


„Mimo jiné mezi závazky XFN patří 1310 nevrácených vstupenek a 12 nedoplacených zápasníků. Tyto závazky musí být a budou vyřešeny bez ohledu na cokoliv. Nejpozději do 14.6. spustím webové stránky, kde budete moci vyplnit informace k nevráceným vstupenkám. Vstupenky koupené přes aplikaci www.xfnevent.com by nyní po zrušení akce měly být vráceny automaticky,“ sdělil Kareš.

GALERIE: Prohlášení Petra Kareše ke konci organizace XFN

1
/
2
Zdroj: Nova Sport
Prohlášení Petra Kareše ke konci XFN

Dodal ale také, že krach XFN byla řízená akce, se kterou on sám neměl šanci nic dělat. „Tým XFN byl rozpuštěn a jeho činnost ukončena. Žádné další turnaje nemá organizace v plánu. Projekt XFN pro mě hodně znamenal a jeho konec je moji porážkou. I přesto organizaci XFN uzavřu s hlavou nahoře,“ dodal.

Související témata:
ram TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   21:05 01:05
   01:05

   Jorge Lorenzo - Válečník

   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:30 01:40
   01:40

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

Celý program