Slavný turnaj

Tiger Woods dostal před The Open košem, rival má nečekanou výhodu

Tiger Woods a Brooks Koepka
Zdroj: Profimedia
Téma:

Už zítra startuje golfové The Open. Největším favoritem je Američan Brooks Koepka. Ten ale ještě před začátkem turnaje stihl dát košem legendárnímu Tigeru Woodsovi.

Koepka je momentálně na majorech k nezastavení. Z posledních čtyřech turnajů velké čtyřky si odvezl dva tituly a dvě druhá místa. Není tak divu, že o tréninkové kolo s ním je velký zájem. Zkusil to i trojnásobný vítěz The Open Tiger Woods, ale neúspěšně.


"Hej kámaráde, nevadilo by ti, kdybych se k tobě přidal a zahráli si spolu tréninkové kolo? A on mi vůbec neodpověděl,“ smál se Woods na tiskové konferenci. Koepkovi totiž došlo, že by z tréninkového kola těžil jen Woods.


Nejstarší Major se po 68 letech vrací na hřiště Portrush v Severním Irsku, spousta hráčů včetně Woodse na něm nikdy nebylo a Koepka má caddyho, který je v Portrushi členem. "Na kteroukoliv jamku tady přijdu, říkám mu: Řekni mi, co mám dělat. Hrál jsi tady víc než kdokoliv jiný," přiznal Koepka.


"Takže si to nechám vysvětlit. Zná tu místa, kterým je lepší se vyhnout, a naopak kam je dobré hrát. Budu tento týden určitě mnohem sebevědomější, když ho tu mám na bagu,“
dodal.


Jeho úspěch tkví hlavně v tom, že na hřiště přijíždí s předstihem a snaží se na nich natrénovat co nejvíc. A není se čemu divit, že tomu věnuje tolik času. Na vítěze čeká 44 milionů korun.

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Házená: Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen

   13:05 14:30
   14:30

   Monster Energy Supercross Geneva

   15:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

 • Nova Sport 2

  • NBA: New York Knicks - Dallas Mavericks

   13:00 14:50
   14:50

   RunTour - Ostrava

   15:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

Celý program