tisková konference

Strýcová se vrátila z Wimbledonu a řekla, jak bude trávit zasloužené volno!

Wimbledonští šampioni jsou zpátky v Čechách a to jak juniorské duo Jiří Lehečka s Jonášem Forejtkem, tak Barbora Strýcová. Tenistka podrobně popsala, jak prožívala svůj největší úspěch v kariéře a kde si bude užívat zasloužené volno.

Lehečka s Forejtkem triumfovali na wimbledonské trávě, kde ve finále porazili kanadsko-americký pár Draxl-Nanda. Jejich úspěch je pochopitelně slibnou nadějí pro celý český tenis a na tiskové konferenci oba aktéři přiznali, že si triumf už před turnajem moc přáli.

O další českou radost se pak postarala Strýcová, která sice v semifinále dvouhry nestačila na Američanku Serenu Williamsovou, ale reputaci si napravila ve čtyřhře, kterou společně s tchajwanskou parťačkou Sie Šu-wej ovládla.


"Nebyla jsem asi měsíc a půl doma, tak musím zařizovat dost věcí. Půjdu třeba na poštu," popisovala Strýcová, jaké povinnosti ji v následujích dnech čekají.

Protože na Wimbledonu hrála jak dvouhru, tak čtyřhru, tělo dostalo podle jejích slov pořádně zabrat a tak se netajila tím, že pojede na dovolenou. "Nejraději bych někam odjela na dovolenou, abych dala tělo dohromady. Potřebuji si odpočinout i psychicky," naznačila své nejbližší plány čtyřiatřicetiletá tenistka.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Fotbal: FC Nantes - Dijon FCO

   14:45

   Slackline Special

   15:10

   NHL: Colorado Avalanche - Calgary Flames

   16:55

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Iberostar Tenerife

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 16:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Rozenstruik

   16:00

   Element (402)

   16:10

   Fotbal: Montpellier HSC - Paris Saint - Germain

   17:55

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - PAOK

   19:55

   Rychlá kola (12)

   20:25

   Basketbal: Elan Béarnais - AEK

Celý Program