NBA Čech zase nehrál

Washington vyhrál v Milwaukee, Satoranský znovu důvěru nedostal

Washington Wizards

Washington skvěle otočil zápas v Milwaukee a především díky vítězství ve třetí čtvrtině nakonec vyhrál 107:101. Bohužel, jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský se do hry opět nedostal. Nejvíce bodů za Wizards nastřílel Bradley Beal.

Osmé Milwaukee přivítalo na své palubovce devátý Washington (oba celky Východní konference) a domácí prostředí Bucks svědčilo, ale jen první dvě čtvrtiny. Třetí část utkání byla jednoznačně v rukou hostů. Wizards ji vyhráli 33:21 a na svůj skvělý obrat navázali i ve čtvrté čtvrtině, tu zvládli už jen těsněji 25:23.

Díky lepší druhé polovině zápasu nakonec Washington vyhrál celkově 107:101. Český basketbalista Tomáš Satoranský zase nedostal důvěru a tak si do statistik nezapsal ani jednu odehranou minutu. Bodově se z jeho týmu nejvíce činil šestadvacetibodový Bradley Beal.