Aktualizováno 4.3. 2017 08:30
NBA Basketbalová noc

Washington prohrál s Torontem. Satoranský skoro nehrál!

Tomáš Satoranský

Na Washington čekala po dvou dnech odveta s Torontem. V prvním vzájemném střetu doma vyhráli Wizards 105:96, ale doma to už nezvládli. Totonto si totiž odvezlo výhru 114:106 a to dál i bez zraněné hvězdy Kyla Lowryho.

Jediný český zástupce v NBA nastoupil za Washington tentokrát pouze na čtyři minuty, ve kterých stačil zaznamenat jen dva doskoky. Jeho Wizards se ke všemu s Torontem trápili, a i když vyhráli třetí čtvrtinu 25:17, na výhru to nakonec zdaleka nestačilo. Raptors vyhráli 114:106. Střelecky se na tom nejvíce podílel skvělý DeMar DeRozan, který zaznamenal 32 bodů, 13 doskoků a 5 asistencí.

Vynikající zápas sledovali diváci v Atlantě, kam dorazil vedoucí tým Východní konference Cleveland. Ten nakonec vyhrál 135:130, ale už to hovoří o tom, že se domácí statečně drželi. Na výhře Cavaliers měl velkou zásluhu LeBron James, který nastřílel 38 bodů, ale z tohoto pohledu ho ještě předčil Kyrie Irving, jenž měl bodů na svém kontě 43.