Washington předvedl čtyřgólový obrat! Zacha prodloužil bodovou sérii

Pavel Zacha
Pavel Zacha
21.2. 2021 23:13

Hokejová NHL si na nedělní večer přichystala utkání Washingtonu Capitals s New Jersey Devils. Byl to zápas dvou odlišných polovin. Pavel Zacha bodoval v šestém zápase v řadě, ale na výhru to nestačilo.

Mnohem lepší vstup do utkání měli hostující Devils. Johnsson v desáté minutě využil přesilovou hru a Capitals v tu chvíli neměli ani jednu střelu na bránu. U gólu asistoval Pavel Zacha, pro něhož to byl už šestý zápas v řadě s kanadským bodem.

Devils byli lepší a jejich vedení navýšil v 24. minutě Jack Hughes. Jenže druhá polovina zápasu už patřila domácím. Oshie ještě v druhé třetině tečoval za záda brankáře Della Carlsonovu střelu.

V třetí části skóroval Carlson už bez teče svých spoluhráčů a poté přidali přesilovkový zásah znovu Oshie a Ovečkin. Ďáblové pouze zmírnili prohru gólem Guseva 11 sekund před koncem. Capitals nakonec stihli vystřelit na soupeřovu branku 41krát.

Za Washington nastoupil v bráně Craig Anderson, Vítek Vaněček tentokrát pouze odpočíval na lavičce.

Výsledek večerního zápasu NHL:

Washington Capitals - New Jersey Devils 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Branky: 34. Oshie, 50. Carlson (VRÁNA), 52. Oshie, 57. Ovečkin - 10. Johnsson (ZACHA), 24. Hughes, 60. Gusev

Od 1:30 můžete na kanálu Nova Sport 1 a Voyo sledovat druhé utkání hrané pod širým nebem, ve kterém se střetne Boston s Philadelphií. Speciální studio začíná již v 1:15.