video noc v nba

Washington potřetí slaví, Satoranský přispěl i parádní smečí

Tomáš Satoranský a Carmelo Anthony
Zdroj: ČTK

Basketbalisté Washingtonu se potřetí v sezóně NBA dočkali vítězství. Na vlastní palubovce zdolali New York Knicks 119:112 a o sobě dal vědět i Tomáš Satoranský. Český zástupce tentokrát zaujal především smečí ve stylu hvězd NBA.

Washington první minuty utkání vůbec nezvládl, když brzy prohrával 0:6. Pak se ale Wizards zvedli a to i díky českému basketbalistovi. Satoranský na sebe upozornil necelé tři a půl minuty před koncem první části, kdy zakončil nájezd na koš efektní i efektivní smečí, čímž si vysloužil obdiv fanoušků a hlavně Wizards díky tomu odskočili na čtyři body.

Prakticky od této chvíle Washington zápas kontroloval a Newyorčané se dostali do hry až v závěrečné čtvrtině. To už ale jejich ztráta narostla na propastných dvaadvacet bodů a závěrečná stíhací jízda jim stačila už jen ke korekci na sedmibodový rozdíl. Satoranský ke třetí výhře v sezóně přispěl nakonec čtyřmi body, čtyřmi asistencemi a jedním doskokem.

Smeč Tomáše Satoranského:

Výsledky: Washington Wizards - New York Knicks - 119:112, Miami Heat - Milwaukee Bucks - 96:73, Houston Rockets - Portland Trail Blazers - 126:109, Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers - 110: 86, Utah Jazz - Chicago Bulls 77:85.