NBA Basketbalová noc

Washington podlehl Detroitu jen o bod. Satoranský téměř nehrál

John Wall

Basketbalisté Washingtonu v utkání na palubovce Detroitu bohužel nenavázali na svou sérii čtyř výher v řadě. Pistons byli jen o bod lepší a vyhráli 113:112. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský tentokrát odehrál jen pět minut, ve kterých si do svých statistik zapsal pouze nuly.

V posledních zápasech se Detroitu dařilo, stejně tak i Washingtonu. Oba týmy se navíc pohybují takřka ve středu tabulky a v rámci všech těchto aspektů se očekával vyrovnaný zápas. Opravdu tomu tak i bylo. Domácí vyhráli nejmenším možným rozdílem, tedy jen o bod 113:112. V utkání však příliš prostoru nedostal Tomáš Satoranský, odehrál jen pět minut.

Nepřekvapivě vyrovnaný byl i zápas dvou velmi silných týmů. Cleveland na své palubovce přivítal San Antonio a tento duel se rozhodoval až v prodloužení. V něm byli lepší hosté a tak Spurs nakonec porazili Cavaliers 118:115.