reakce na troufalost

Vzpomínka drsňáka z NHL: Chytil spoluhráče pod krkem a vypnul ho!

Rasmus Ristolainen a John Scott
Zdroj: Profimedia
Rasmus Ristolainen a John Scott

Hokejový drsňák John Scott už pověsil brusle na hřebík, postupně ale vychází na světlo světa historky z éry, kdy z něj šel v NHL strach. Poslední pikantní přiznání přišlo tento týden. Zadák Buffala prý málem nechtěně zabil svého spoluhráče a dnešní superstar.

V kabině Sabres občas probíhaly různé vtípky, jenže jednou to finský zelenáč Rasmus Ristolainen prý trochu přehnal. „Omotával jsem si hokejku a najednou mi strčil suspenzor pod nos. Začal mi utíkat a tak jsem se za ním pustil. Přišlo mi to jako zábava. Chytil jsem ho pod krkem a sundal ho k zemi. Přišlo mi to jako fajn zábava. Nechtěl jsme mu ublížit, jenže najednou jsem cítil, jak jeho tělo vypnulo a on zůstal v bezvědomí,“ vyprávěl na podcastovém webu Listen Notes.


Ristolainen byl tehdy 18 letý kluk a superstar se z něj teprve měla stát. Kdoví, co by se stalo, kdyby se neprobral. Vteřiny, kdy byl Fin v bezvědomí, ale byly pro Scotta nekonečné. Ležel na podlaze, jakoby se dusil. Začal jsem být nervózní. Probral se snad po sedmi sekundách,“ vyprávěl Scott.


„Když se probudil, byl jako v šoku. Jemu bylo 18 let a já byl ten hňup, který ho málem zabil. Bylo to strašidelné,“ dodal.


Scott s Ristolainenem pak prý spolu dlouho nemluvili a vyhýbali se jeden druhému. Nyní ale John Scott avizuje i Finovu odpověď.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   12:50

   Element (405)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

   12:00

   Element (405)

   12:15

   UFC Reloaded (10)

   13:00

   Fotbal: Le Havre AC - ES Troyes

Celý Program