NHL Dojemný příběh

Vzkaz zesnulé manželce: O děti bude postaráno, slíbil Markov!

Andrei Markov
Zdroj: Profimedia

Tohle je smutný příběh, ale v závěru je alespoň o něco veselejší. Hokejový obránce Andrej Markov, který hraje v NHL za Montreal, přivezl oba své syny z Ruska do Ameriky. Jeho bývala žena a zároveň matka obou dětí totiž prohrála svůj boj s rakovinou. Současná manželka Markova však slíbila, že se o malého Andreje a Marka postará. Slíbila to i dříve pravé mamince hokejistových chlapců.

Andrej Markov otevřeně přiznal, že se jeho bývalá manželka Natálie Strecková potýkala dlouhé roky s problémy s vaječníky. Navzdory velké bojovnosti však rakovině tohoto orgánu nakonec bohužel podlehla. "Naposledy jsem ji viděl před začátkem sezóny. Bojovala již několik let, ale jen málo žen to přežije. Věděla, že se její stav zhoršuje, ale stále zůstávala pozitivní. Věřila, že nemoc může porazit. Chtěl jsem s ní probrat i budoucnost našich dětí, ale bylo to složité," cituje Markova slovenský server športky.sk.

 

Synové Andree Markova
Zdroj: Instagram


Natálie po sobě zanechala i dva syny, jejichž tatínkem je právě Andrej Markov. "Byla tou matkou, která by pro své děti udělala všechno. Já jsem jí nechtěl ubližovat řečmi o takových záležitostech. Vyvolávalo to v ní nervozitu. Moji synové jsou ještě malí chlapci a zcela si to zatím neumí uvědomit. Nechci, aby jejich smrt matky poznamenala," pokračoval Markov.

 


Ruský hokejista také prozradil, že jeho současná manželka, která s Markovem vychovává desetiměsíční dceru, bude náhradní maminkou Andreje a Marka. Slíbila to už před smrtí osobně Natálii. "Chtěla ji ujistit, aby se netrápila. Sama jí řekla, že se o nás postará. Nedokážeme nahradit Natalii, protože děti mají vždy jen jednu matku, ale vynasnažíme se o to, abychom byli jedná velká, šťastná rodina," dodává Markov, jehož rodina teď bude ještě silnější, než dřív.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRVNÍ KRIZE: Drama ve vztahu Jágra a Veroniky Kopřivové. Co modelce drásá nervy?

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:50

   Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

   14:50

   Off-road Maraton (2)

   15:15

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   17:00

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   18:40

   NHL – akce měsíce

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors

   15:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   17:00

   Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

   18:45

   RunTour – Brno

   19:00

   Premier League Darts 2019

   21:25

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

Celý Program