NHL Dojemný příběh

Vzkaz zesnulé manželce: O děti bude postaráno, slíbil Markov!

Andrei Markov
Zdroj: Profimedia
Téma:
NHL

Tohle je smutný příběh, ale v závěru je alespoň o něco veselejší. Hokejový obránce Andrej Markov, který hraje v NHL za Montreal, přivezl oba své syny z Ruska do Ameriky. Jeho bývala žena a zároveň matka obou dětí totiž prohrála svůj boj s rakovinou. Současná manželka Markova však slíbila, že se o malého Andreje a Marka postará. Slíbila to i dříve pravé mamince hokejistových chlapců.

Andrej Markov otevřeně přiznal, že se jeho bývalá manželka Natálie Strecková potýkala dlouhé roky s problémy s vaječníky. Navzdory velké bojovnosti však rakovině tohoto orgánu nakonec bohužel podlehla. "Naposledy jsem ji viděl před začátkem sezóny. Bojovala již několik let, ale jen málo žen to přežije. Věděla, že se její stav zhoršuje, ale stále zůstávala pozitivní. Věřila, že nemoc může porazit. Chtěl jsem s ní probrat i budoucnost našich dětí, ale bylo to složité," cituje Markova slovenský server športky.sk.

 


Natálie po sobě zanechala i dva syny, jejichž tatínkem je právě Andrej Markov. "Byla tou matkou, která by pro své děti udělala všechno. Já jsem jí nechtěl ubližovat řečmi o takových záležitostech. Vyvolávalo to v ní nervozitu. Moji synové jsou ještě malí chlapci a zcela si to zatím neumí uvědomit. Nechci, aby jejich smrt matky poznamenala," pokračoval Markov.

 


Ruský hokejista také prozradil, že jeho současná manželka, která s Markovem vychovává desetiměsíční dceru, bude náhradní maminkou Andreje a Marka. Slíbila to už před smrtí osobně Natálii. "Chtěla ji ujistit, aby se netrápila. Sama jí řekla, že se o nás postará. Nedokážeme nahradit Natalii, protože děti mají vždy jen jednu matku, ale vynasnažíme se o to, abychom byli jedná velká, šťastná rodina," dodává Markov, jehož rodina teď bude ještě silnější, než dřív.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRVNÍ KRIZE: Drama ve vztahu Jágra a Veroniky Kopřivové. Co modelce drásá nervy?

 

lju TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Finálová série Stanley Cupu 2010

   21:05 23:05
   23:05

   Element (414)

   23:15

   Večerní sportovní noviny

   23:20

   Finále Východní konference NHL 2019

   01:05

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2019

   02:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   20:00 23:00
   23:00

   Karel Sedláček – První profesionál

   23:10

   World Darts Championship 2019

   02:00

   Andrea Dovizioso - Neohrožený

   09:00

   Tipsport Premier League 2020

   11:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

Celý program