Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.12. 2016 18:03
silná holka pořezaná tenistka

Kvitová popsala přepadení: Ruka je špatná, ale mám štěstí, že žiju!

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia
Petra Kvitová

Mrazivé ráno. Přepadení. Boj proti muži, který měl v ruce nůž. Ale Petra Kvitová zřejmě největší životní zkoušku zvládla. Ubránila se. Žije. Když se vzpamatovala z šoku, děkovala světu za podporu. A zároveň popsala, co se vlastně v jejím bytě ráno stalo...

Tenistka Petra Kvitová poslala vzkaz fanouškům, které vyděsily zprávy o jejím přepadení a zranění neznámým lupičem. Je v péči lékařů, večer ji čeká operace.

 

"Děkuji za všechny vaše zprávy. Jak jste možná již slyšeli, dnes jsem byla napadena ve svém bytě útočníkem s nožem," začala Petra Kvitová svou zpověď na twitterovém účtu.

 

Petra Kvitová a její vzkaz na twitteru
Zdroj: Twitter Petra Kvitová a její vzkaz na twitteru

"Když jsem se bránila, byla jsem těžce poraněna na své levé ruce. Jsem otřesená, ale mám štěstí, že jsem naživu. Zranění je vážné," přidává pak nepříliš příznivé zprávy.
Pokud by se prokázalo poranění šlach, mohl by to být na dlouhou dobu i konec s tenisem. Právě v levé ruce totiž dvojnásobná olympijská vítězka drží raketu.


"Potřebuji mluvit se specialisty, ale jak mě znáte, víte, že jsem silná a budu bojovat. Děkuji vám všem ještě jednou za vaši lásku a podporu," loučí se vynikající česká tenistka se svými fanoušky.

 

Petra Kvitová a zpráva o přepadení na CNN
Zdroj: Twitter Petra Kvitová a zpráva o přepadení na CNN


Její případ se stal navíc během chvíle hlavní zprávou i v zámoří. Prestižní televize CNN měla zprávu o přepadení Petry Kvitové jako otvírák.


 

Zpráva pro české fanoušky tak hrozivě nevypadá, Petra a její tým podrobnosti o zranění ruky neprozradili. 

 

"Ahoj. Děkuji všem za vzkazy a podporu. To, co se mi stalo, nebylo rozhodně nic příjemného, ale je to za mnou. Teď je pro mě hlavní, aby doktoři zjistili, jak je na tom moje ruka. Věřím jim a věřím, že to dobře dopadne. Mám tu nejlepší péči a jsem ve spojení se svými nejbližšími. To nejhorší už mám za sebou. Ještě jednou díky, že na mě myslíte. Nebojte se o mě! Petra," zní vzkaz Petry Kvitové, který médiím rozeslal její manažer Karel Tejkal.

 

 

Petru Kvitovou přepadl neznámý lupič dnes ráno v jejím bytě v Prostějově. Podle policie se do bytu dostal lstí. Vydával se za revizního technika kotlů. Při přepadení Kvitovou pořezal na levé ruce a odnesl zatím neupřesněné cennosti. Poté utekl a policie po něm pátrá.

Podívejte se na reportáž

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÉ VIDEO: Útočníci přepadli moderátorku během vysílání! Diváci trnuli hrůzou

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:45

   Valencia CF - Villarreal CF

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Proběhni.se 2019

   17:10

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 15:25 16:50

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   19:05

   Premier League Darts 2019

   21:30

   Truck Racing Magazine (2)

   21:50

   Spartan Race – Kutná Hora

Celý Program