to bude řežba to je ranec

Výzva přijata: Mayweather nabídl McGregorovi za souboj 380 mega!

Floyd Mayweather
Zdroj: Profimedia

Pětinásobný světový šampion v boxu Floyd Mayweather vyslyšel výzvu hvězdy UFC Conora McGregora a jak to tak vypadá, tihle dva se v boxerském ringu nejspíš opravdu utkají! Mayweather se totiž nechal slyšet, že za souboj z McGregorem nabízí v přepočtu zhruba 380 milionů korun.

Mayweather v roce 2015 ukončil profesionální kariéru jako neporažený a tehdy prozradil, že jediné, co by ho přimělo vrátit se do ringu, by byl souboj s McGregorem.

 

Jenže irský zabiják neměl licenci, aby mohl vstoupit do boxerského ringu a tak neváhal a v prosinci loňského roku licenci skutečně získal, což potvrdil výkonný ředitel organizace California State Athletic Andy Foster.

 

 

McGregor tedy splnil to nejdůležitější, ale zároveň za zápas s legendárním boxerem požadoval 100 milionů dolarů. Mayweather ty peníze sice má, ale nabídl "jen" 15 milionů, cože je v přepoštu asi 380 milionů korun.

 

"Já jsem obchodník a tenhle obchod má smysl," prohlásil muž, který se na sociálních sítích rád prezentuje po krk v pěnězích, ověčen zlatými řetezi a obklopen luxusem.


„Oni vědí jaké je moje číslo. Moje číslo je 100 milionů dolarů. My jsme hlavní tahák. Nevím kolik si McGregor vydělá za zápasy, ale jsem si celkem jistý, že žádný zápas nedostal ani 10 milionů dolarů. Takže my mu můžeme nabídnout 15 milionů dolarů a pak se lze ještě bavit o rozdělení si procent za prodeje přenosu.“
obhajoval svoji nabídku Mayweather.

 

 

Takže teď je řada zase na McGregorovi, jestli nabídku devětatřicetiletého Mayweathera přijme a skutečně se dočkáme souboje z říše snů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Svět má nového idola: Bojovníka Conora McGregora zbožňují ženy po celém světě! Jak vypadá mimo zápas?

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:40 18:50

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   20:50

   Element (388)

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 17:00 19:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   22:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   23:40

   Major League Soccer Highlights (12)

Celý Program