upřímné vyjádření

Slova o synovi? Vytrhli je z kontextu, není se za co omlouvat, říká Vémola

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 26. 6. 2020
Téma:
MMA

Karlos Vémola přitáhl svým výrokem v zábavné talk-show nevídanou pozornost. Během rozhovoru řekl, že by homosexualitu ze svého syna vymlátil a ačkoli svůj výrok myslel jako žert, vlna reakcí na sebe nenechala dlouho čekat. Vémola celý incident vysvětlil pro televizi Nova.

„Nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím. Jinak si dělej, co chceš,“ řekl Vémola na konto svého devítiletého syna v rozhovoru s Honzou Dědkem. Za svůj výrok teď zápasník čelí kritice, přitom šlo jen o nevinnou legraci
„Já si myslím, že lidi jsou úplný hovada a nerozumí srandě. Bylo to prostříhané a vytržené z kontextu. Byl to samozřejmě žert a jestli si lidi myslí, že kluka mlátím, tak jsou blázni,“
vysvětlil Terminátor.

Vémola má z předchozího vztahu dvanáctiletou dceru Sky a devítiletého syna Karlose Juniora, o kterém v talk-show mluvil.  Svá slova však prý nemyslel vážně, a naopak by pro prvorozeného syna udělal první i poslední.

 

„Já svého kluka miluju nejvíc na světe. Prvorozený syn je pro každého chlapa úplně to nejvíc, co může být. Já měl přísnou výchovu a byl jsem od rodičů bitý, ale na mého kluka jsem v životě nešáhl“ pokračoval první Čech v UFC.

Jeho výrok prý vyzněl negativně, protože je vytržený z kontextu a za to už MMA zápasník nemůže. Nemá problém s homosexuály ani s jinou rasou.
 

„Já nejsem rasista a rozhodně mi nevadí ani homosexuálové. Čím víc jich je, tím víc zbyde žen pro mě. Tohle jsem tam říkal a že to tam nedali, za to já už nemůžu,“ pokračoval první Čech v UFC.Každopádně populární Terminátor více žen nepotřebuje, neboť partnerku již má. Dokonce s Lelou Ceterovou přivedli na začátku roku 2020 na svět dceru Lili.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Atlanta United FC - New York Red Bulls

   09:05 10:45
   10:45

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   11:15

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod Moto3)

   12:25

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod Moto2)

   13:15

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod MotoGP)

   14:45

   Filip Řeháček - zimní příprava

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00 12:35
   12:35

   NBA Classic Games: Los Angeles Lakers - Indiana Pacers

   14:10

   Jíří Procházka - vědomý bojovník

   15:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

   20:35

   Basketbal: Devin Booker - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program