Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

konflikt dozvuky kopance

Vypadni z Marseille! Fanoušci chtějí Evrův konec v klubu

Patrice Evra
Zdroj: Profimedia
Patrice Evra

Zkrat bývalého francouzského reprezentanta Partice Evry nepřešlo tvrdé jádro fandů s lehkým srdcem a na zápas s Caen si připravilo choreo, kterým se vymezilo proti hráči. O jeho budoucnosti v klubu se nejspíše rozhodne příští pátek.

Před čtvrtečním zápasem v Evropské lize na půdě portugalského Guimaraese se pokusil Partice Evra po emotivní hádce několikrát nakopnout jednoho z fandů. Byl vyloučen ještě před úvodním hvizdem. Těžké to ale začíná mít i v samotném klubu.


Mimo trestu si totiž zadělal i na pořádný problém i s příznivci klubu. Evra tvrdí, že ho tvrdé jádro dlouhodobě častovalo nevybíravými pokřiky. Fanoušci prý ale reagovali jen na jeho slabé výkony a nevhodné chování na sociálních sítích.

Patrice Evra
Zdroj: Profimedia

Při víkendovém domácím zápase s Caen pak kotel vyvěsil následující transparent: "Myslíte, že jste víc než klub a jeho fandové? Nechceme tě tady! Evro, vypadni!"


Ten si ale slova moc k srdci nevzal a naopak přilil olej do ohně. Na instagramu nejdříve pogratuloval spoluhráčům k vítězství a poté poděkoval "opravdovým fanouškům Olympique Marseille“, od kterých se mu prý dostává podpory.

Patrice Evra
Zdroj: Profimedia

Na Evrovu stranu se postavil bývalý hráč Marseille Marcel Desailly. "Je mi to líto. Nechtěl bych ho vidět takhle končit," řekl mistr světa z roku 1998.


Příští pátek čeká Evru klíčové jednání s vedením s ohledem na jeho budoucnost v klubu. Není vyloučené, že v případě konce v Olympique by francouzský fotbalista ukončil kariéru.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 16:20 16:50

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program