Vydra vystřelil Burnley bod! Překvapivě vyhrál Sheffield, Manchester ztratil

Matěj Vydra skóroval v zápase Carabao Cupu proti Milwallu
Skok Aleš
Aleš Skok
Aktualizováno 23:19
3.3. 2021 21:25

Matěj Vydra se prosadil! V Premier League jeho gól do sítě Leicesteru nakonec stačil na remízu 1:1. Překvapivé vítězství slaví poslední Sheffield, který porazil Aston Villu. Podle představ se nedařilo Manchesteru United, který se rozešel bez branek s Crystal Palace.

Český útočník se prosadil už po čtyřech minutách, když využil špatné přihrávky Choudhuryho, následně si zasekl míč a levačkou se trefil na zadní tyč.

Choudhury mohl o pár minut později srovnat stav, ale v dobré šanci selhal. K vyrovnání tak došlo až ve 34. minutě. Krásnou kombinaci zakončil střelou z voleje Kelechi Iheanacho.

Oba týmy nadále předváděly skvělou podívanou se spoustou šancí, ale nakonec se rozešly smírně 1:1. Leicester je tak v neúplné tabulce i nadále třetí, Burnley je 15. se šestibodovým náskokem na sestup.

Body ztratil opět Manchester United, který se rozešel bez branek s Crystal Palace. Zápas celkově nebyl příliš pohledný, i když fotbalisté Reds byli o něco aktivnější. Jenže domácí obrana fungovala na výbornou a nedovolila hostům žádnou loženku. Nejzajímavější byla střela Greenwooda, který v 82. minutě jen těsně minul branku.

V dalším zápase bral hodně překvapivě tři body Sheffield. Hosté si připravili první dvě šance, ale skórovali domácí. Po půl hodině hry si našel míč na zadní tyči David McGoldrick a uklidil ho do prázdné branky.

Aston Villa měla stále více ze hry a od 57. minuty dokonce hrála přesilovku. Hosté měli velkou spoustu šancí, ale žádná brankou neskončila. Sheffield tak zvítězil 1:0 a zlepšil se na 14 bodů. Na zachárnu jich ale stále chybí 12. Aston Villa je devátá.

Leicester letos už zakončil svou pouť Evropskou ligou, ve které ho porazila Slavia: