Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 9. 2018
Premier League

Vydra slaví první gól, Liverpool zůstává suverénní

Matěj Vydra střílí první gól v dresu Burnley
Zdroj: Profimedia

Poprvé se dostal do základní sestavy a hned dal gól. Matěj Vydra si v Burnley pomalu získává důvěru trenéra a splácí mu jí tím nejlepším způsobem. Vydra otevřel v zápase s Bournemouthem a odstartoval tak kanonádu. Zastřílel si i Liverpool a Manchester City.

Vydra se v novém působišti prosadil už v Evropské lize, na první zářez v Premier League ale čekal až do šestého kola. Ve 39. minutě Burnley zavřelo soupeře ve vápně a po několika odrazech se dostal míč až k českému reprezentantovi, který ho dostal nekompromisně do sítě.


Naposledy se Vydra v Premier League prosadil v roce 2014 ve dresu West Bromu. Od té doby působil převážně v druhé nejvyšší soutěži. Burnley se pak rozstřílelo a a po gólu Lennona a dvou trefách Burnese zvítězilo jasně 4:0.


Nadále suverénní je Liverpool. Ten přidal i šestou výhru a zůstává stoprocentní. Tím šestým poraženým se stal Southampton. A opět se góly rozdělily mezi tři střelce. Prvním byl obránce Southamptonu Hoedt, který si srazil centr do vlastní sítě, poté už se trefovali hráči v červených dresech. Jmenovitě Matip a Salah.

Zastřílel si i Manchester City, který rozdrtil Cardiff 5:0. Wolves, kteří jako jediní dokázali obrat o body právě Citiziens dokázali svůj výkon zopakovat i proti druhému celku z Manchesteru. United sice vedli po trefě Freda, ránou pod břevno ale dokázal vyrovnat Moutinho a zařídit další cennou remízu.

hp TN.cz