Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 2. 2019
fotbal poslal jim vzkaz

Vulgární návrat na Old Trafford! Di María sprostě nadával fanouškům

Angel di María
Zdroj: Profimedia

Rivalita mezi fotbalovými fanoušky a hráči konkurenčních týmů bývá u ostře sledovaných zápasů jedním z hlavních faktorů, které mohou psychikou hráče pořádně zamávat. Po svém se s tím během osmifinálového zápasu Ligy mistrů na půdě Manchesteru United vypořádal Angel Di María z PSG, který v minulosti za United také nastupoval.

Hráči pařížského velkoklubu skvěle vstoupili do osmifinále Ligy mistrů a díky gólům Presnela Kimpembeho a Kyliana Mbappého zvítězili na půdě Manchesteru United. Pod oba góly se ale ještě částečně podepsal bývalý hráč United Di María.

 

Přestože na Argentince domácí fanoušci od začátku zápasu bučeli a pískali, on oba góly PSG připravil.

Když společně s Kimpembem slavil první gól, v hloučku svých spoluhráčů pak směrem k tribunám hlasitě zařval "fuck off puta!", což si můžete nechat přeložit třeba zde.

 

 

A proč ta nenávist mezi bývalým hráčem slavného anglického klubu? Když totiž ofenzivní záložník v roce 2014 do Manchesteru jako velká hvězda přestoupil, očekávali se od něj velké věci. Jenže jak už to tak bývá, očekávání se nenaplnila a zhrzelý Argentinec dokonce pak ani neodletěl s týmem na soustředění do Spojených států. Pak následoval odchod k jeho aktuálnímu zaměstnavateli.

 

Ať už fandíte komukoliv z těchto dvou týmů, včerejší osmifinále rozhodně nabídlo velmi atraktivní podívanou a pro někoho možná i překvapivý výsledek.

mm TN.cz