Publikováno 9. 1. 2018
Hokej Rytíři Kladno

Vrátí se Jágr do Kladna? Synovec mu tam připravil podmínky NHL!

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Tahle otázka je už zase žhavá. Vrátí se Jaromír Jágr do Kladna? Byla pokládána už před letošní sezonou, kdy slavná osmašedesátka neměla žádné angažmá. Jágr jedná v NHL o své budoucnosti a vypadá to, že dá nejslavnější hokejové lize světa sbohem a vrátí se do Evropy. Případně i do Kladna. Jak reálná je šance, že dohraje sezonu v dresu Rytířů? V tomto článku najdete mimo jiné i vyjádření středočeského klubu.

Synovec Jaromíra Jágra Jiří Kalla pracuje jako marketingový manažer v klubu Rytíři Kladno. Zřejmě od svého slavného strýčka dostal k vánocům zrcadlovku za desetitisíce, se kterou si teď rád hraje. Během zápasu Kladna a Slavie natočil tzv. slow motion (v překladu video, které obsahuje zpomalené záběry). Taková videa jsou spíše běžná v NHL. Pokud by se Jágr do svého rodného klubu vrátil, měl by v rámci toho připravené podmínky, jako v lize, kde ještě stále působí.

 

 

Ale dost spekulacím. Jak je reálný návrat Jaromíra Jágra do mateřského klubu? „Jardův návrat by byla velká událost pro Kladno a zároveň pro Českou republiku. Fanoušci na Kladně by byli nadšení a hodně by nám pomohl v bojích o návrat do extraligy. Jakou variantu však zvolí, to ví zatím jen on sám,“ řekl pro Nova Sport Jiří Kalla, synovec Jágra.

 

 

Už na začátku sezony se spekulovalo o tom, že Jágr začne sezonu v Kladně. Bylo tomu dokonce tak blízko, že diváci už v předprodeji koupili lístky na utkání s Přerovem, na které jich přišlo přes 4 tisíce. Jágr nakonec ale nehrál. „Jarda má od začátku sezony připravený zápasový dres. Jeho návrat do Kladna ale zatím nechceme blíže komentovat,“ uvedl pro Nova Sport Vít Heral, tiskový mluvčí Rytířů.

lju TN.cz