Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

All Star Game Kdo to vybíral?!

Voráček nebude na Utkání hvězd NHL. Experti ze zámoří nechápou!

Jakub Voráček
Zdroj: Profimedia

Na All Star Game NHL by měli jezdit ti nejlepší z nejlepších hokejistů světa. V letošním výběru ale chybí sedmý nejproduktivnější hráč ligy Jakub Voráček. Své rozhořčení nad rozhodnutím soutěže neskrývají nejenom fanoušci, ale i severoameričtí experti. Zdá se, že se víkend hvězd podruhé za sebou obejde bez českých hokejistů.

Až v neděli 28. ledna na led floridské Amalie arény nastoupí hvězdní hráči každé z divizí NHL, bude mezi nimi chybět jedna významná postava letošního ročníku nejslavnější hokejové ligy. Tou bude Jakub Voráček, křídlo Philadelphie Flyers. Vedení NHL jej nevybralo i přesto, že je se 43 asistencemi suverénním lídrem této statistiky v celé soutěži a drží se i v TOP 10 v produktivitě.
 

David Pastrňák, pro českého diváka další citelná absence oblíbeného víkendu, se rozhodnutí divil: „Jak je možné, že Jakub Voráček nepojede na All Star Game… Neuvěřitelné.“

Fanoušci jsou opomenutím Voráčka zaskočeni, na sociálních sítích dávají svůj názor jasně najevo.  

To platí i pro zámořské novináře a experty. „Není pochyb o tom, že byli Flyers při letošním výběru okradeni,“ začíná výčet největších jmen, která budou na Utkání hvězd chybět, Satchel Price z webu SBNation. Na první místo řadí právě českého útočníka, z týmu Flyers by rád na tradiční exhibici viděl ještě Seana Couturiera a Shaynea Gostisbehera.

 

 

Voráček bude nejvíce na All-Star Game chybět také redaktorům webu BarDown kanadské televizní stanice TSN. Ti připomínají i vynechání Phila Kessela, který prožívá velice dobrou sezonu. Američan je nejproduktivnějším hráčem Pittsburghu Penguins a pohybuje se těsně za nejlepší desítkou v lize.

 

 

Jenže jediným útočníkem Tučňáků, který se letos v Tampě představí, je Sidney Crosby. Zlatý hoch kanadského hokeje letos prožívá na své poměry spíše podprůměrný rok. „Neočekával jsem, že budu letos vybrán. Nemyslím, že bych měl hvězdnou první polovinu sezóny,“ říkal deníku Pittsburgh Post-Gazette, „Upřímně… Phil Kessel měl opravdu dobrou formou.“

 

Za Atlantikem nejvíce překvapil výběr Connora Hellebuycka z Winnipegu, Andreje Vasilevského z Tampy Bay nebo třeba Aleksandera Barkova z Floridy.

 

Fanoušci letos mohli vybírat pouze kapitány jednotlivých týmů, které se poperou o prémii jednoho milionu dolarů. Zvolili Stevena Stamkose, Connora McDavida, P. K. Subbana a Alexandra Ovečkina.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:00 18:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   18:00

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program