slovní přestřelka

VÁLKA u Plekanců: Lucie popírá Tomášova slova. Bylo to prý jinak!

Lucie Vondráčková
Zdroj: Mediafax/ Profimedia.cz
Lucie Vondráčková

Hokejista Tomáš Plekanec na svém facebooku prolomil mlčení a dva týdny po oznámení rozchodu s manželkou Lucií Vondráčkovou poodkryl, co za krachem vztahu bylo. Mimo jiné také přiznal, že se vídá s tenistkou Lucií Šafářovou. Jenže Lucie Vondráčková reaguje a z jejích slov to vypadá na začátek války!

Plekanec napsal, že s Lucií jako manželé nefungovali už poslední dva roky a každý si žil po svém. Částečně pak poodkryl i důvody, které za rozpadem jejich manželství byly.

"Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili," popsal svoji verzi hokejista Montreal Canadiens.

110

GALERIE: Chodí Plekanec s Lucií Šafářovou?

Zdroj: Profimedia

Tomáš Plekanec

Hodnocení:Jenže také zmínil, že Vondráčková rozvod připravovala už déle než rok, takže ji jeho dva týdny staré oznámení krachu jejich manželství rozhodně nemohlo zaskočit.
 

"Na definitivním rozchodu jsme se dohodli společně, bez emocí, pár dní před tím, než jsem to oznámil na Facebooku. Stejně tak měla po dohodě učinit Lucka. Těžko tím tak mohla být překvapena nebo zaskočena, jak se vyjádřila ve svých televizních rozhovorech. Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem," napsal také. A právě po těchto slovech úspěšná zpěvačka a matka dvou dětí jakoby vyletěla z kůže a popsala, jak to podle ní skutečně bylo!


Svou verzi napsala v obsáhlém příspěvku na svém facebooku a slova hokejové ikony vyvrací. "Mám teď dojem, že jsem celé ty poslední dva roky žila v jedné domácnosti jen s dvojníkem. Pravda je taková, že jsme do letošního června žili jako rodina, se vším všudy," píše Lucie Vondráčková.


 

"Plnou moc o svém právním zastoupení jsem podepsala za přitomnosti notáře až poté, co vyšel manželův status na facebooku. Až poté, co mi manžel oznámil, že si sám najal rozvodového právníka," dodala.

Lucie Vondráčková mluví o rozchodu s Tomášem Plekancem:


 

Pro web Blesku uvedla mimojiné i to, že zrovna neměla radost z toho, že Tomáš Plekanec zvolil prezentaci rozchodu na svém facebookovém profilu.
 

"Překvapila mě ta nutnost sdílet vše na FB a nesouhlasila jsem s tím. Přeji Lucii i Tomášovi hodně štěstí. Každé manželství má své propady. Neříkám, že jsme byli celou dobu šťastní, ale žili jsme spolu. Tento rok zůstáváme v Kanadě. Tomáš chtěl, abychom byli v ČR, ale já si přála, aby měli kluci tátu blízko. Budeme bydlet nedaleko našeho bývalého domu, ve kterém zůstává Tomáš. Jsme rodiči dvou úžasných kluků, které oba milujeme. Nelituji ani jediného dne z těch osmi prožitých let,“ napsala Blesku Vondráčková.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Překvapená Vondráčková poslala Plekancovi a Šafářové nečekaný VZKAZ: Byla jsem slepá!

Kamarád Plekance Jaromír Jágr promluvil o rozvodu s Vondráčkovou. Takové vyjádření nikdo nečekal!

 

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:05 04:00

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:25

   Cape Epic 2019 - Best of men

   10:50

   Spartan race – Dolní Morava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:15

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   13:35

   Carabao Cup 2019

   14:05

   DFB Pokal 2019

Celý Program