Revolution Esports

Virtuální realita v hospicu a hudební produkce: Britové rozjíždí esport netradičně

Revolution Esport
Zdroj: Revolution Esport
Revolution Esport
Jezharra
Tereza Kodýtková
25.3. 2021 16:22
Téma:

Revolution Esports je britská marketingová agentura, která se zaměřuje na prostředí esportu. Organizace se na svých webových stránkách chlubí tím, že na trh pomáhá prorazit značkám, o kterých před jejich pomocí v podstatě nikdo neslyšel. Nyní se však agentura rozhodla rozšířit svůj repertoár, a to poměrně originálním způsobem.

Součástí inovativního projektu firmy je uvést do chodu pět nových esportových center napříč Spojeným královstvím. To by samo o sobě nepředstavovalo nic neobvyklého, zajímavá je však volba umístění těchto středisek. Například to nejnovější totiž vzniká v hartlepoolském hospicu Alice House.

 

Tracy Woodallová, manažerka domu pro vážně nemocné, se s firmou rozhodla spolupracovat především kvůli oslovení mladší generace, která by se později mohla rozhodnout hospic podpořit například dobrovolnickou činností či pořádáním benefičních akcí. Hospic nabídne zázemí, Revolution Esports dodá nejnovější vybavení včetně setů pro virtuální realitu a připraví jednotlivé turnaje a programy pro vzdělávání nové generace "gamerů“.

 

I první středisko, které Revolution Esports založili, tematicky spadá pod dobročinnou sféru. Spolupracují na něm totiž s agenturou Social Chain, která lidem pomáhá vzdělávat se a najít si zaměstnání.

 

Neméně zajímavá je i spolupráce s agenturou The Music Elk. Ta nemá za cíl založit žádné středisko pro hráče, místo toho je v plánu uspořádat jakousi talentovou soutěž napříč Evropou, ze které by měl vzejít celý tým hudebně nadaných epsortových nadšenců. Ten bude mít za cíl produkovat hudbu pro herní značky a streamery a pomoci mladým umělcům prorazit ve světě herního showbyznysu.

 

"Jedním z našich hlavních cílů je co nejvíce sblížit esport, hraní pro zábavu a hudbu.“ Tak se k novým projektům Revolution Esports vyjádřil Adam Johnson, zakladatel agentury.
 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Dallas Stars - Florida Panthers

   20:05 23:00
   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   Granada CF - Manchester United FC

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

   03:45

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   20:55 23:00
   23:00

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel

   00:30

   Fotbal: SSV Jahn Regensburg - SV Werder Bremen

   02:10

   Racing magazine (1)

   02:35

   NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Fotbal: FC Metz - Lille OSC

Celý program