Revolution Esports

Virtuální realita v hospicu a hudební produkce: Britové rozjíždí esport netradičně

Revolution Esport
Zdroj: Revolution Esport
Revolution Esport
Jezharra
Tereza Kodýtková
25.3. 2021 16:22
Téma:

Revolution Esports je britská marketingová agentura, která se zaměřuje na prostředí esportu. Organizace se na svých webových stránkách chlubí tím, že na trh pomáhá prorazit značkám, o kterých před jejich pomocí v podstatě nikdo neslyšel. Nyní se však agentura rozhodla rozšířit svůj repertoár, a to poměrně originálním způsobem.

Součástí inovativního projektu firmy je uvést do chodu pět nových esportových center napříč Spojeným královstvím. To by samo o sobě nepředstavovalo nic neobvyklého, zajímavá je však volba umístění těchto středisek. Například to nejnovější totiž vzniká v hartlepoolském hospicu Alice House.

 

Tracy Woodallová, manažerka domu pro vážně nemocné, se s firmou rozhodla spolupracovat především kvůli oslovení mladší generace, která by se později mohla rozhodnout hospic podpořit například dobrovolnickou činností či pořádáním benefičních akcí. Hospic nabídne zázemí, Revolution Esports dodá nejnovější vybavení včetně setů pro virtuální realitu a připraví jednotlivé turnaje a programy pro vzdělávání nové generace "gamerů“.

 

I první středisko, které Revolution Esports založili, tematicky spadá pod dobročinnou sféru. Spolupracují na něm totiž s agenturou Social Chain, která lidem pomáhá vzdělávat se a najít si zaměstnání.

 

Neméně zajímavá je i spolupráce s agenturou The Music Elk. Ta nemá za cíl založit žádné středisko pro hráče, místo toho je v plánu uspořádat jakousi talentovou soutěž napříč Evropou, ze které by měl vzejít celý tým hudebně nadaných epsortových nadšenců. Ten bude mít za cíl produkovat hudbu pro herní značky a streamery a pomoci mladým umělcům prorazit ve světě herního showbyznysu.

 

"Jedním z našich hlavních cílů je co nejvíce sblížit esport, hraní pro zábavu a hudbu.“ Tak se k novým projektům Revolution Esports vyjádřil Adam Johnson, zakladatel agentury.
 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Házená: TSV GWD Minden - THW Kiel

   12:30

   FIA Karting Championship 2021 (2)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Sporting Kansas City - Austin FC

   09:00 10:45
   10:45

   Kolo pro život - Orlík

   11:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   12:00

   Parkurová Global Champions - Valkenswaard Sestřih z průběhu 4. mítinku světové série v parkurovém skákání z Valkenswaardu

   13:00

   Tipsport Premier League 2021

   15:30

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

Celý program