sportovní vtipy

Nedělní virály: Cestování mezi okresy i nevídaný brankářův zkrat

Okresní přebor a zuřící Binnington
Zdroj: TV Nova, Nova Sport
Okresní přebor a zuřící Binnington
Jiří Průša
Jiří Průša
7.3. 2021 19:02
Téma:

Další týden je opět u konce a my vám tradičně přinášíme dávku virálních videí a obrázků z celého internetu. Vtipkovalo se o koronvirových restrikcích, výkonech v NHL i o nabitém galavečeru UFC.

První březnový týden se celá Česká republika musela vypořádat s nástupem dalšího tvrdého lockdownu, který byl vyhlášen kvůli špatné koronavirové situaci.

 

Občané nyní nesmí opouštět své okresy, a tak o cestování po kraji mohou pouze snít, stejně jako když Jirka Luňák a Jarda Kužel v seriálu Okresní přebor básnili o tom, že si zahrají i v Lovosárech.

Tvrdý lockdown opět oddálil všem sportovním fanouškům jejich naděje, že se zase vrátí na stadion podpořit svůj tým. Doba, kdy fanoušci byli na stadionech, se zdá už jako dávná historie

V hokejové NHL byl k vidění nezvyklý výbuch emocí v podání brankáře Jordana Binningtona. Maskovaný muž St. Louis Blues byl vystřídán po čtvrtém inkasovaném gólu.

27letý Kanaďan si svou frustraci nevybil jako jiní brankáři mlácením hokejky o bránu, ale rozhodl se napadnout hned tři soupeře.

Úřadující mistr fotbalové Anglie z Liverpoolu neprožívá vůbec dobrou sezonu. Reds místo titulu bojují o poháry a jejich prohra s Chelsea byla pátou domácí porážkou v řadě. Není divu, že si fanoušci z dříve takřka nedobytné pevnosti dělají legraci.

FT: Liverpool 0-1 Chelsea Liverpool lose five consecutive league matches at Anfield for the first time in history

Zveejnil(a) Bleacher Report Football dne tvrtek 4. bezna 2021

Ani hokejovému Edmontonu se v týdnu moc nedařilo. Oilers prohráli všechny tři zápasy s Torontem v řadě a stroje na body, McDavid s Draisaitlem se naprosto zasekly.

Velkým celosvětovým tématem je očkování a legendární šipkař Phil Taylor ukázal, jak by mělo vypadat očkování správných šipkových fanatiků.

Konec týdne si museli užít fanoušci bojových sportů. V UFC proběhl galavečer se třemi titulovými bitvami, jenže hned ta první neproběhla podle představ.

Petr Jan byl diskvalifikován po nepovoleném úderu kolenem. Fanoušci tak jeho kop přirovnali k legendárnímu naskočenému kolenu Jorgeho Masvidala a také k tomu, jak to dopadá, když nakupujete přes internet.

#UFC259

Zveejnil(a) UFC Kink dne Nedle 7. bezna 2021

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

   01:05 03:45
   03:45

   Jan Rutta - vítěz Stanley Cupu 2020

   04:05

   NHL: Vegas Golden Knights - St. Louis Blues

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

   11:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Bellator 258: Archuleta vs. Pettis

   00:00 06:00
   09:00

   Premier League Darts 2021

   11:30

   Sportovní originály - 180 s Chrisem Dobeym

   12:00

   Magazín NBA Action (20)

   12:25

   Ligue 1 Preview (36)

   12:55

   Fotbal: FC Nantes - Girondins Bordeaux

Celý program