Aktualizováno 15.1. 2017 16:27
UFC Bude to těžké

Peštu čeká v UFC životní zápas! Jde do něj s mottem Ivana Hlinky

Viktor Pešta
Zdroj: facebook

Bude to pro Viktora Peštu boj o všechno, určitě o budoucnost v UFC. Český borec vyzve už 2 hodiny po půlnoci zkušeného ruského tvrďáka Alexeje Olejnika. Pokud prohraje, bude to s největší pravděpodobností jeho konec v nejprestižnější organizaci MMA. Do oktagonu jde Pešta s mottem, kterým se během mnoha úspěšných let řídil hokejový trenér Ivan Hlinka!

Jistě se těší, ale nervozitu může krájet. Viktor Pešta se postaví proti Alexejovi Olejnikovi, veteránovi z Ruska. Pokud vyhraje, může obdržet novou smlouvu a tak by v UFC i dál pokračoval. V případě, že na svého soupeře nestačí, pravděpodobně to bude znamenat, že skončí.

 

Do oktagonu jde s mottem, který nejednou pomohl Ivanu Hlinkovi, v jeho bohaté hokejové kariéře. "Taktika zůstává stejná: Nepo*srat se a jet si to svoje," napsal Pešta na svůj facebookový profil. Po dvou porážkách v řadě však stojí na rozcestí - buď a nebo.

 

 

NOVA Sport zakoupila vysílací práva i na předzápasy akce UFC Fight Night: Rodríguez vs. Penn, ve kterých se představí právě Pešta. Předzápasy začnou dvě hodiny po nedělní půlnoci, tedy v pondělí ve 2:00 a Viktorův duel přijde na řadu jako třetí. Držte Viktorovi palce a doufejme, že dokáže zkušeného Alexeje Olejnika porazit!

 

Od 4:00 pak začne hlavní karta, která vyvrcholí návratem legendárního BJe Penna, který se postaví kreativnímu strajkerovi Yairu Rodriguezovi! SledujteUFC Fight Night: Rodríguez vs. Penn - ŽIVĚ na NOVA Sport 2 a VOYO.

 


PROGRAM UFC FIGHT NIGHT RODRIGUEZ VS. PENN:


Předzápasy (začátek ve 2:00):
Walt Harris vs. Chase Sherman
Alex White vs. Tony Martin
Alexej Olejnik vs. Viktor Pešta
John Moraga vs. Sergio Pettis


Hlavní karta (začátek ve 4:00):
Frankie Saenz vs. Augusto Mendes
Court McGee vs. Ben Saunders
Joe Lauzon vs. Marcin Held
Yair Rodriguez vs. B.J. Penn


 

lju TN.cz