Aktualizováno 21.8. 2015 13:33
UFC velká výzva

Pešta zná dalšího soupeře v UFC! Lewisovi se říká Bestie

Viktor Pešta a Derrick Lewis
Zdroj: TN.cz
Viktor Pešta a Derrick Lewis

Po dvojici soupeřů z Ruska se Viktor Pešta dočkal jména svého následujícího protivníka. Jediného českého zástupce v UFC bude čekat další těžká zkouška a tentokrát poprvé v zámoří.

Na lednovou výhru ve Stockholmu bude chtít Viktor Pešta navázat i ve svém příštím zápase. Včera bylo oficiálně oznámeno přesné datum a jméno protivníka, který bude stát v cestě našemu zástupci v nejprestižnější organizaci MMA na světě, v UFC.


15

GALERIE: Viktor Pešta se připravuje v San Diegu

Zdroj: Nova Sport

Viktor Pešta se připravuje v San Diegu - 1

Hodnocení:


Derrick „The Black Beast“ Lewis má za sebou 5 zápasů v UFC, z čehož 3 dokázal vyhrát. Zajímavostí je, že žádný z jeho zápasů v této organizaci nedošel k bodovým rozhodčím. I přes méně zkušeností, nelze Peštu v žádném případě odepisovat.


PSALI JSME


Lewis vyniká ve výbušnosti, stejně jako jeho poslední soupeř Jerochin, a i toho se Peštovi podařilo porazit. Fyzická výdrž a styl boje tak hraje do karet spíše našemu zástupci, který se pokusí opět přesvědčit bookmakery o jeho schopnostech.


Hlavním zápasem UFC 192 se stane boj o titul lehčí těžké váhy, kde bude nového šampiona, Daniela Cormiera, čekat první obhajoba proti Alexandru Gustafssonovi. Gustafssonovi bude držet pěsti početné evropské publikum společně s Viktorem, který je jeho týmový kolega a již podruhé společně vystoupí na jednom galavečeru. Celá show se bude konat 3. října v Houstonu.

 
Doufejme tedy, že se Viktorovi v jeho příštím zápase povede skvěle a zužitkuje zkušenosti nabrané z campu v USA, kde trénoval mezi světovou špičkou. Držíme palce!

 

Lukáš Zduba TN.cz