video psg slaví titul!

Zlatan Ibrahimovič

Fotbalista Zlatan Ibrahimovič znovu prokázal svou extratřídu! Švédský snajpr v dresu Paris Saint-Germain nasázel v zápase francouzské ligy tři góly za pouhých devět minut. Na hřišti posledního Troyes si v závěru připsal i čtvrtý zásah, favorit vyhrál 9:0 a osm kol před koncem soutěže se může radovat ze čtvrtého titulu v řadě.

O tom, že se budou z obhajoby titulu Pařížané radovat už dnes, rozhodli už v prvním poločase. Lépe řečeno v rozmezí 13. až 19. minuty, kdy odskočili do tříbrankového vedení. A druhý poločas? Ten se stal exhibicí v podání Zlatana Ibrahimoviče.

Kapitán hostů nastartoval svůj střelecký koncert hned po minutě po změně stran, kdy si udělal prostor zpoza vápna a neomylnou střelou zvýšil na 4:0 pro PSG. O šest minut později zužitkoval centr Di Maríi a v 55. minutě zakončil báječnou devítiminutovku povedenou střelou z voleje z hranice šestnáctky. Hattrick byl na světě!

Čtyřiatřicetiletý kanonýr tím ale ještě neřekl poslední slovo. Dvě minuty před koncem totiž zpečetil výhru Pařížanů 9:0 a vylepšil svou už tak báječnou bilanci. V ligové sezoně si polepšil už na 27 branek, díky který mu patří primát nejlepšího střelce v rámci pěti elitních evropských lig.