Konflikt Šarvátka v civilu

McGregor s Alvarezem to pořádně rozjeli, zasahoval i bodyguard!

Alvarez v konfliktu s McGregorem na tiskové konferenci
Zdroj: Profimedia

Včerejší večer byl ve znamení poslední tiskové konference před veleočekávaným UFC 205. Zúčastnili se ho pouze účastníci titulových zápasů, ale i tato šestka zápasníků se postarala o pořádné vzrušení. Hlavním aktérem ovšem nebyl nikdo jiný než Conor McGregor, který se opět nabídl velkou show!

 Pokud se novináři na někoho těšili, byl to bez pochyby Conor McGregor. Ovšem jeho židle zůstala od začátku prázdná, podobně jako tomu bylo u tiskové konference v odvetě s Natem Diazem. Eddie Alvarez toho využil a hned se do šampiona pérové váhy opřel. "Jako poloviční Ir jsem zklamaný. Toto je váš reprezentant?" a Eddie ukázal na prázdné místo. Netrvalo dlouho a šampionovi lehké váhy došly nervy a odebral se do zákulisí, dokud hlavní hvězda nedorazí.


Celá situace odvedla pozornost od zbylých dvou zápasů. Pořádné vzrušení nastalo až s Conorovým příchodem. V kostkovaných kalhotách a bílém kožichu přišel sebejistě, tak jak ho všichni známe a hned si vzal i Alvarezův pás, protože jeho majitel byl v zákulisí. Ihned poté však dorazil a co se dělo dál, můžete vidět ve videu:


 

 

Chybělo jen málo a Conor by hodil na Eddieho židli, což by mělo určitě velmi tvrdé následky. Po této šarvátce se oba pánové nešetřili ani u mikrofonu. Eddie již předtím poznamenal, že se Conor navezl do jeho manželky a dětí, což se ho evidentně dotklo. Po Conorovi tak chtěl omluvu, pokud ji nedostane, tak za to v neděli v Oktagonu zaplatí. A Conor? Slušně řečeno mu řekl, ať na to zapomene.


Po otázkách, které směřovaly primárně na hlavní dva aktéry UFC 205 přišel čas na tzv. face-offs. A to byl další moment, kde se to trochu vymklo kontrole. A k překvapení všech to bylo u polských dívek.

 

 

Něco podobného hrozilo i setkání Conora s Eddiem, proto prezident Dana White nenechal nic náhodě. Oba zápasníky varoval, že k sobě blíž nepůjdou a budou si muset vystačit s odstupem

 

 

Uvidíme jak dopadne jejich poslední střet před nedělí na zítřejším vážení, kde bude určitě opět parádní atmosféra.
 

UFC 205 vysílá v neděli ráno od 4:00 NOVA Sport 2 a VOYO.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:50

   Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

   14:50

   Off-road Maraton (2)

   15:15

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   17:00

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   18:40

   NHL – akce měsíce

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors

   15:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   17:00

   Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

   18:45

   RunTour – Brno

   19:00

   Premier League Darts 2019

   21:25

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

Celý Program