Aktualizováno 7.4. 2016 19:58
ufc velká premiéra

VIDEO: Tři roky v UFC! Jak vypadal debut bouřliváka McGregora?

Conor McGregor po svém debutu v UFC
Zdroj: profimedia.cz
Conor McGregor po svém debutu v UFC

Už jsou to tři roky, co o sobě dal poprvé výrazněji vědět. Tehdy irského zrzka Conora McGregora skoro nikdo neznal. Už při svém debutu v UFC ale naznačil, že s ním musí daleko slavnější soupeři počítat.

Psal se 6. duben 2013. Ultimate Fighting Championship zavítal do švédského Stockholmu, kde byl na programu také souboj tehdy čtyřiadvacetiletého McGregora s o čtyři roky starším a zároveň zkušenějším Američanem Marcusem Brimagem. A jak vůbec první zápas rodáka z Dublinu na prestižní scéně dopadlo?


Asi vás to nepřekvapní. Ano, McGregor vyhrál. Souboj trval jen minutu a sedm vteřin, pak totiž houževnatý Ir poslal svého soupeře ze Spojených států definitivně k zemi. Rozhodčí rozhodl jasně - technický knockout.Od té doby věhlas McGregora jen rostla strmě vzhůru a dnes patří mezi nejpopulárnější zápasníky v historii UFC. Miláčkem se stal i v rodném Irsku, kde se dočkal vskutku originální pocty. Jeden z tamních pivovarů po něm pojmenoval pivo.
 


Začátkem března sice překvapivě prohrál s Natem Diazem, ale na červenec se chystá velká odveta! "Je doslova posedlý se znovu utkat s Diazem," prozradil o McGregorovi prezident UFC Dana White. Na tenhle souboj se už nyní těší celý svět.


Překvapení v UFC: Diaz porazil McGregora:

pha TN.cz