Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.8. 2017 11:59
Box všechna kola

VIDEA ze zápasu: Takhle Floyd knockoutoval Conora v 10. kole

Zdroj: Nova Sport

Floyd Mayweather dokázal zvítězit nad Conorem McGregorem v boxerském zápase století. Američan vyhrál technickým knockoutem v 10. kole.

Takhle vypadal zápas Floyda Mayweathera a Conora McGregora, který vyhrál americký boxer technickým k.o. v desátém kole. Pro amerického boxera se jednalo o jubilejní 50. výhru v kariéře, irský MMA bojovník naopak absolvoval premiéru v boxerském ringu.

 

 

1. kolo
V prvním kole bylo asi nejzajímavější gesto Conora McGregora, který si dovolil gestikulovat sebevědomě rukama za zády. Ir měl také dva dobré zvedáky a také Mayweather převedl dva dobré údery.

 

 

 

2. kolo
Obraz zápasu druhého kola byl velmi podobný, jako v první části. Diváci však ocenili snahu o aktivitu obou bojovníků.

 

 

3. kolo
Boj pokračoval dál v podobném tempu. Conor však jednou pěkně trefil Floyda na nos. Tým irského bojovníka nabádal k trpělivosti.

 

 

4. kolo
Ve čtvrtém kole ukázal Floyd Mayweather vůbec největší aktivitu od začátku zápasu a zkoušel rozbít spodek McGregora. Neporažený boxer měl lehce navrch.

 

 

 

5. kolo
Mayweather navázal na předchozí kolo a znovu lehce dominoval. Conorovi se povedly zhruba dva až tři údery, ale jeho soupeř jich měl podstatně více.
 

  

6. kolo
I v šestém kole byl tím lepším v ringu Floyd Mayweather. Conor McGregor měl alespoň převahu svých fanoušků v hledišti, kteří ho začali čím dál hlasitěji podporovat. I když byla na Conorovi znát už lehčí únava (alespoň podle výrazu), tak si Ir dovolil pošklebující provokace, které směřovaly na jeho soupeře.

 

 

7. kolo
Minutu před koncem sedmého kola měl Floyd Mayweather sérii povedených úderů a byl dál lepší. Na McGregorovi bylo vidět, že je rád, že sedmá část zápasu skončila.

 

 

8. kolo
V osmém kole se zápas zase trochu vyrovnal. Conor McGregor v něm převedl možná svůj nejlepší výkon v dosavadním průběhu.

 

 

 

9. kolo
Conor McGregor nastoupil do devátého kola skvěle. Jenže netrvalo dlouho a Mayweather se vrátil ke své dominanci a předvedl své doposud nejlepší kolo. McGregor schytal mnoho tvrdých ran ze všech stran a potácel se unaveně v ringu.

 

 

10. kolo
Zápas skončil v desátém kole. Mayweather pokračoval ve své dominanci a vyhrál díky technickému K.O.!

 

 

Pořád nemáte dost? Tak se podívejte třeba na ty nejzajímavější fotky ze zápasu v naší fotoreportáži zde:

 

 

McGregora po zápase štvalo, že rozhodčí zápas ukončil technickým K.O. předčasně v desátém kole. Irský bojovník totiž chtěl pokračovat. Mayweather mu za celý výkon vysekl poklonu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Conor McGregor dojal na síti miliony fanoušků! Ukázal, kdo mu nejvíc fandil

Hvězda MMA Conor McGregor ukázal fotku narozeného syna. Vzhled miminka překvapí!

lju TN.cz