Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nova sport turnaj v miami

Byl na kolenou, pak si se soupeřem pohrál. 'Djoker' je ve finále!

Novak Djokovič
Zdroj: profimedia.cz
Novak Djokovič

Tenista Novak Djokovič je k nezastavení! Světová jednička potvrzuje výtečnou formu i na prestižním turnaji v Miami, kde si zahraje o třetí titul v řadě. V semifinále si poradil s Belgičanem Davide Goffinem. Ten měl velkou šanci boj o postup do finále pořádně zdramatizovat, ale na fenomenálního Srba si nepřišel.

Úvodní set nabídl vyrovnanou bitvu, která dospěla až do tie-breaku. V něm se mohl Goffin za stavu 4:4 dostat do vedení a udělat krok zisku sady, jenže místo chladnokrevného zakončení výměny předvedl nepovedenou smeč, kterou Djokovič šikovně odvrátil a poté si se svým soupeře na kurtu doslova pohrál. Výměnu, kterou už možná sám Srb považoval za ztracenou, nakonec získal.


Kdyby Goffin míček získal, dostal by se do vedení 5:4 a následně by měl k dispozici dva servisy... Takhle ale vedl Djokovič, jenž zkrácenou hru nakonec vyhrál 7:5.

 


Ve druhém setu už první hráč světa na kurtu dominoval. Rozhodující se stala sedmá hra, v níž osmadvacetiletý Djokovič sebral svému o tři mladšímu soupeři podání a po dvou hodinách a šesti minutách proměnil prví mečbol.

David Goffin a Novak Djokovič
Zdroj: profimedia.cz David Goffin a Novak Djokovič


O zlatý hattrick si Djokovič v Miami zahraje s Japoncem Keiem Nišikorim, který porazil ve dvou setech Australan Nicka Kyrgiose. A hvězdný srbský tenista bude mít obzvlášť velkou motivaci.


Přemožitel Tomáše Berdycha ve čtvrtfinále bude totiž usilovat o rekordní 28. titul z turnajů Masters! A vy můžete být u toho. Přímý přenos finále turnaje v Miami sledujte od 19:05 na NOVA Sport 2!
 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cape Epic 2019 - Best of men

   11:35

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   12:30

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

 • Nova Sport 2

  • 09:00 09:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   09:30

   Cape Epic 2019 - Best of men

   10:00

   MAXI TIP Poker Tour (3)

   10:30

   MS v kuželkách 2019

   11:00

   Element (389)

   11:15

   RunTour – Ostrava

Celý Program