saint tropez

Vémola má průšvih, Lela soptí! Na pánskou jízdu dorazila i jeho bejvalka!

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
Publikováno 5. 7. 2020
Téma:
UFC

Že v době sociálních sítí nelze skoro nic utajit, se v posledních hodinách přesvědčuje fighter Karlos Vémola. Ten odjel na údajně pánskou jízdu do Saint-Tropez. Jenže jeho ženě se to nezdá a výmluvná zpráva na instagramu mluví za vše.

Populární zápasník sice na Instagramu postuje jen fotky s kamarády, do světa ale unikla i fotografie s dvěma vnadnými dívkami Adélou a Denisou. To neuniklo pozornosti jeho partnerky a matky jejich dcery Lili, Lely Ceterové. Pod jednou z fotografií mu zanechala peprný komentář.


Velmi přísný vzkaz svému muži prostřednictvím komentářů na oficiálním profilu, to byla hodně velká rána. Post sice brzy zmizel, ale jeho printscreen se rychle začal šířit na sociálních sítích.


Zdá se, že oblíbený bijec bude mít po návratu z výletu co vysvětlovat.


Je zřejmé, že skupinka, se kterou se vydal do francouzského oblíbeného letoviska, je opravdu doprovázena dvěma velmi atraktivními kamarádkami. Svědčí o tom i velmi podobná videa, která sdíleli Vémolovi parťáci a dvě tmavovlásky, které mají mít ke Karlosovi podle slov Lely Ceterové blíže víc, než by se slušelo.A kdo vlastně jsou ony dvě tajemné děvy? Jedné se říká Adellina a ta druhá? Tou není nikdo jiný, než bývalá Vémolova přítelkyně Denise Ayverdi, která ve své kariéře dokázala získat titul 1. viceMiss Internet 2013.

 

GALERIE: Sexy kamarádky si užívají s Vémolou na pánské jízdě

1
/
7
Zdroj: Instagram/ @deniseayverdi_playmate
Bývalá přítelkyně Karlose Vémoly Denise Ayverdi

Ještě loni v dubnu přitom Vémolu pomluvila: „Karla považuji za psychicky nevyrovnaného člověka, patologického lháře a nenapravitelného milovníka žen,“ řekla v dubnu 2019 pro VIP Sport.


Možná opravdu není úplně dobrý nápad, dávat si rande s bývalkou někde u moře na pánské jízdě. Vémola zřejmě podcenil šestý smysl čerstvé matky.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program