karlos po prohře

Vémolova partnerka šokuje po prohře: Čeká nás šťastné období!

Lela Ceterová a Karlos Vemola
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Lela Ceterová
Téma:
MMA

Karlos Terminátor Vémola prohrál zápas po čtyřech letech. Mnoho lidí mu prohru kvůli jeho sebevědomému vystupování přálo, jeho nejbližší ale stojí stále po jeho boku. Přesně to vyjádřila jeho partnerka Lela Ceterová, se kterou MMA bojovník čeká o Vánocích nový přírůstek do rodiny.

"Samozřejmě tu prohru jako Karlosova partnerka prožívám velmi intenzivně, protože vím, jak tvrdě na to pracoval. Vím, že je šampion. Sport je ale takový, že se vyhrává, ale i prohrává. Teď nás čeká šťastné období, protože se nám narodí dcerka Lili, a potom ho na cestě šampiona budeme podporovat dvě. Vždy jsem při něm stála a vždy při něm stát budu, protože ho miluju. Vím, že má před sebou ještě velké věci a mnoho toho dokáže. A já vím ze všech nejlépe, co v něm je. Moji podporu má navždy,“ napsala na Instagram Lela Ceterová.

 

 

O tom, že kariéru Vémola po porážce nekončí, bylo jasno už druhý den. Terminátor zveřejnil video, ve kterém už opět ve svém sebevědomém stylu prohlašuje, že se může stát prvním zápasníkem, který Attilu Végha porazí dvakrát.

 

Anketa

Zaslouží si Karlos Vémola odvetu s Attilou Véghem?

Hlasovalo 2060 lidí.

 

Vémola si totiž přeje odvetu, ve které nepočítá s ničím jiným než výhrou. A pokud srovná stav zápasů na 1:1, třetí a rozhodující souboj bude podle něj nevyhnutelný a Vémola počítá s tím, že oba další zápasy by vyhrál.

 

 

"Já nedovolím, aby se mi zbortil sen pro jeden úder. Stanu se teď Attilovou noční můrou. Půjdu tvrdě za Palem, Ondrou (promotéři Oktagon MMA) a Attilou pro svůj rematch,“ nechal se slyšet Vémola po své první porážce po čtyřech letech.

 

 

A o případné odvetě má Vémola jasno. "Pokud by byl rematch, tak tam půjde s člověkem, který už nemá co ztratit. O všechno jsem přišel v tomhle zápase. O tohle by to pro něj bylo těžší,“ tuší Vémola.

 

View this post on Instagram

Moc Vm vem Dkuju e drte se mnou Terminator WILL B BK

A post shared by Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola) on

Štěpán Hrubý TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program