oktagon mma

Vémola zná nový termín souboje s Mikuláškem, dění se přesune do Brna

Karlos Vémola a Vášek Mikulášek
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram
Richard Wagner
Richard Wagner
Publikováno 1. 9. 2020
Téma:
MMA

Organizace OktagonMMA zorganizovala tiskovou konferenci, na které představila nový termín zápasu mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem. Celý galavečer, na němž měl původně proběhnout, se posunul o rok.

Koronavirus zasáhl i do oragnizace československé organizace OktagonMMA. Ta přesouvá své letošní eventy do Brna do Zoner BOBYHALL. Tam se střetne také Terminátor s Babou Jagou.

 

Nový termín jejich souboje je 17. října na galavečeru Oktagon 17, kde se v titulovém zápase proti Máté Kerteszovi představí také David Kozma, kteří se měli původně utkat v Ostravě. Na trase Vémola - Mikulášek se nic nezměnilo, oba si znovu vyměnili několik ostrých slov. Na přímou konfrontaci nedošlo, Terminátor byl kvůli nákaze koronavirem přítomen jen virtuálně.

 

 

"Je to drastické, ale museli jsme přijít s podobným řešením. Snažili jsme se, aby na odložených gaůavečerech nepřišli diváci o hlavní hvězdy," prozradil promotér bojových sportů a komentátor Nova Sportu Ondřej Novotný.

 

Galavečer v Ostravě bude přesunutý na 13. února a v pražském O2 Universum, kde se představí i Vémola, se bude bojovat až 25. 9. 2021.

 

 

Promotéři akce zdůvodnili přesun na jižní Moravu tím, že potřebují flexibilně reagovat na rychle se měnící opatření související s nákazou koronavirem.

 

V novém působišti budou pořadatelé schopní zajistit dva sektory po 500 divácích. V případě potřeby se budou fighty odehrávat bez přítomnosti publika.

 

Jedním z taháků prvního brněnského galavečeru Oktagon 16, který proběhne 26. září, bude Tereza Bledá. 18letá česká talentovaná zápasnice zažije profesionální premiéru proti francouzské veteránce Marie Loiseau.

 

 

Organizace představila kromě programu galavečerů do konce roku také novou aplikace jeden pikantní souboj. V kleci se spolu utkají dva youtubeři Vláďa (Vladavideos) Kadlec a Peter (Expl0ited) Altof.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program