OKTAGON15

Vémola vs. Végh: Terminátor z Česka mluví o knockoutu století!

Vémola vs. Végh
Zdroj: Profimedia
Vémola vs. Végh

Ve vyprodané O2 Aréně v sobotu proběhne Zápas století. Bývalý šampión Bellatoru Attila Végh se utká s Karlosem Vémolou v kategorii do 93 kg. Oba zápasníky čeká pořádná výzva, ve které musí ukázat vše, co umí. Český terminátor přitom naznačuje, že chystá novou taktiku!

 Vémola nejčastěji ukončuje své soupeře technikou „ground and pound“ tedy ubitím na zemi. Jeho způsob boje je dobře známý a nikdo od bývalého UFC zápasníka nečeká nic nového. Český terminátor však upozorňuje, ať fanoušci i Végh počítají i s jeho dalšími dovednostmi: „Lidi můj postoj podceňují, ale nikdo mě při sparingu neviděl“. Nabízí se tedy otázka, zda Karlos diváky překvapí a ukáže i souboj v postoji.

„To že tak nezápasím, neznamená, že to neumím,“ komentuje svůj styl Vémola. Ten se na dlouho očekávaný zápas připravuje v Praze a anglickém gymu London Shootfighters. Boj v postoji prý trénoval i s boxerskou ikonou Dereckem Chisorou. „Jednou to prodám a až přijde knockout století, lidé se budou divit,“ varuje česká ikona MMA.

Karlos „Terminátor“ Vémola naposledy prohrál v roce 2015. Ve většině zápasů využívá obrovskou sílu a prvky, které získal jako základ v klasickém zápase. Často své soupeře ukončuje TKO v prvním kole. Šňůrou jedenácti výher se snaží naplnit svůj sen o návratu do UFC. A právě duel s bývalým šampiónem Bellatoru by 34 letého "Terminátora" měl k jeho cíli přiblížit.

Jestli porážka slovenské legendy dostane Vémolu do UFC je ve hvězdách. Jisté však je, že sobotní duel bude tím největším zápasem v historii česko-slovenského MMA. O střetnutí Vémoly s Véghem se mluví už několik let a teď se konečně uskuteční v organizaci OKTAGON MMA.

dch

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 23:20 02:10

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   02:10

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

Celý Program