trash-talk

Vémola se už dál nenechá urážet! V kleci hodlá umlčet Babu Jagu

Karlos Vémola si řekl o Václava Mikuláška
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram
Karlos Vémola si řekl o Václava Mikuláška
David Chmátal
David Chmátal
27.5. 2020 20:32
Téma:
MMA

Karlos „Terminátor“ Vémola si řekl o příštího soupeře. Tím je některými milovaný, druhými zavrhovaný Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. Zápasu předchází série urážek a provokací.

Trash-talk začal Karlos Vémola, který se nelibě vyjádřil na rivalovu adresu na Oktagon tiskové konferenci a přitvrdil v podcastu Ondřeje Novotného. Mikulášek rychle odpověděl a následovala série názorových výměn přes internet. Vypadá to, že Baba Jaga dosáhl svého a urážkami si vybojoval největší zápas dosavadní kariéry.„Jediný, koho chci aktuálně ztrestat za kecy, je Baba Jaga. Bylo toho přes internet hodně. Zmiňoval, že boxuju jako jeho sestřenice, ale to mě nedokáže rozházet. Spíš mi vadí, že tvrdí, že se mnou jedno kolo vydrží. Udělám z něj příklad,“ sdělil Vémola pro iSport.


Vémola o svém záměru informoval promotéra organizace OKTAGON MMA. Ondřej Novotný rýsující se duel okomentoval pro televizi Nova:


„Já si umím představit všechno, takže i tenhle zápas. Jestli je Mikulášek pro Karlose rovnocenný soupeř bychom zjistili v kleci. Každý zápas je jiný. Ale je jasné, kdo by byl favorit.“


I sám Mikulášek nenechal hozenou rukavici dlouho ležet a výzvu pro televizi Nova okomentoval. „On se pustil do mě a já řekl také nějaké urážky. Ale tady jsem, nemám se zápasem problém. Nemám důvod uhýbat. Já se z něj nep***ru, strach z něj nemám. Je to člověk jako já,“ 

„Celou dobu říkal, že kdyby zápasil s člověkem jako já, tak by se posunul o 20 let dozadu. Jsem prý zápasník pro srandu. A najednou se mnou chce zápasit. Mně to vyhovuje, já nemám co ztratit, zato Karlos má.“

„Říká, že nepřežiju první kolo. Já nevidím, proč by nešlo přežít dokonce všechna tři kola. Ale nebudu ho shazovat, pořád je to jeden z nejlepších českých zápasníků.“


Se zápasem tedy souhlasí obě strany. Otázkou však je, kdy k němu dojde. Vše ztěžuje současná situace a navíc se Mikulášek domluvil na zápas s Tomášem Bolem (7-6) a závazek chce dodržet.
 

Duel tak připadá až na konec roku 2020, nicméně ani samotní zápasníci neví, co bude. Jisté je, že by se zápas odehrál ve střední váze, což potvrdil i Novotný.
 Vémola (27-6) by v kategorii do 84 kg rád dosáhl na titul šampiona organizace OKTAGON a následně si vysloužil odvetu s Attilou Véghem (33-9). Mikulášek (7-6) by pro něj mohl být způsob jak se po porážce opět vrátit na vítěznou vlnu, nicméně Baba Jaga mu rozhodně nedá nic zadarmo.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Calgary Flames - Edmonton Oilers

   04:05 06:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   NHL: Calgary Flames - Edmonton Oilers

   12:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (11)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Metz - Lille OSC

   09:00 10:40
   10:40

   NBA Triple (3)

   10:55

   NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

   12:55

   Fotbal: Stade Rennes - FC Nantes

   14:55

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Girondins Bordeaux

   17:00

   Fotbal: AS Monaco - Dijon FCO

Celý program