tip na vítěze

Dvořáka čeká druhý zápas v UFC. Vémola má o výsledku jasno

David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 16. 9. 2020
Téma:
UFC

Necelých pět dní zbývá do dalšího zápasu Davida Dvořáka v UFC. Hradecký rodák věří, že si z Las Vegas odveze druhou výhru a obhájí osmiletou neporazitelnost. Stejně to vidí i jeho tréninkový parťák Karlos Vémola. „Je to špičák, udělá druhou výhru,“ předpovídá Terminátor

28letý zápasník se stal prvním Čechem, který zvládl vyhrát UFC premiéru. Nyní má před sebou novou výzvu. V noci ze soboty na neděli se na Prelims kartě galavečeru UFC Fight Night Covington vs. Woodley postaví Jordanu Espinosovi (15-7).Karlos Vémola zápasníka z Hradce Králové dobře zná, občas spolu trénují v londýnském klubu London Shoot Fighters a o jeho kvalitách nepochybuje. Stejně si je jistý i výsledkem nadcházejícího zápasu.
 

„Má skvělou formu, má skvělý kemp a ví co dělá,“ začal Vémola na konto svého kolegy a pokračoval s jasnou predikcí výsledku: „Je skvělý, mladej, namotivovanej, je to špičák. Udělá druhou výhru.“Pokud vyhraje, dorovná český rekord svých předchůdců. Karlos Vémola a Lucie Pudilová za své působení v UFC vyhráli shodně dva zápasy. Dva vyhrané duely má i Uzbek s českým srdcem Mach Muradov a dobře našlápnuto má i Jiří Procházka, který úspěšně debutoval v červenci 2020 a brzy se do klece vrátí. Naopak Viktor Pešta v Mecce bojových sportů vyhrál jen jednou.Dvořák by se výhrou posunul v žebříčku muší váhy, kde v současnosti drží 14. příčku. Jeho soupeř stojí o jednu pozici výše a v UFC absolvoval už čtyři zápasy s vyrovnanou bilancí dvě výhry a dvě prohry. Přesto český zápasník do klece nastoupí jako lehký favorit.


VIDEO: Nenechte si ujít zápas Dvořák vs. Espinosa:


UFC Fight Night: Covington vs. Woodley včetně zápasu Davida Dvořáka sledujte 19. září živě od 23:30 na Nova Sport 2 a Voyo.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC 253: Adesanya vs. Costa

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program