Hrdina Terminátor

Vémola je sám v karanténě! Kvůli koronaviru nemůže za svou rodinou

Karlos Vémola
Zdroj: Profimedia
Karlos Vémola
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 18. 3. 2020
Téma:
UFC

Česká ikona MMA pociťuje tvrdý dopad koronaviru na vlastní kůži. Ačkoli je Karlos Vémola zdravý, svůj druhý domov v Londýně nemůže opustit. Zodpovědný zápasník nehodlá riskovat, že by ohrozil svou rodinu v České republice. A tak je uvězněn v rizikové Anglii, dokud pandemie neopadne. Z dobrovolné karantény posílá motivační vzkaz.

Vémola (27-6) se pravidelně připravuje v londýnském klubu London Shootfighters. Časté pobyty v Anglii si vyžádaly svou daň, neboť Velká Británie dlouho přistupovala k hrozbě koronaviru s lehkým zanedbáním a zařadila se na seznam krizových zemí světa. Toho si je vědom sám český Terminátor, který k situaci přistupuje nadmíru zodpovědně.


„Všechny vás do Čech zdravím a přeju vám, abyste tu karanténu v klidu zvládli. Věřím, že to může být nepříjemné sedět doma, ale snažte se vytěžit z toho maximum. Buďte rádi, že můžete trávit čas s rodinou. Co já bych za to dal? Tady v Anglii žádné opatření nejsou a já nerisknu, abych něco chytil, sednul do letadla a případně nakazil doma moje holky,“
hovořil Vémola v instagramovém příspěvku.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Pspvek sdlen Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

Český Terminátor je skoro nezničitelný. Jeho štítem pronikl v roce 2019 pouze hák Attily Végha, nicméně i tak šířící se koronavir nepodceňuje. Víc, než o sebe, se bojí o svou partnerku a novorozenou dceru Lili. Než aby ženy svého života ohrozil, dobrovolně zůstane v ohrožené Británii.


 

„Radši se sám izoluju. Budu makat. Z fitka jedu rovnou domů a nějak to tady přečkám. Věřím, že když to zvládnu já, tak to zvládneme všichni společně. Třeba si pak všichni budeme vážit víc všedních věcí, které jsme brali jako samozřejmost. Držím vám palce.“

Z dobrovolné karantény poslal přes instagramové video motivační vzkaz, jak situaci zvládnout. Recept je jednoduchý, nemrhat časem a vážit si blízkých.

Vémola samotu využije pro přípravu na novou sezónu. Po porážce v Zápase století si totiž vytyčil nový cíl. Tím není návrat do UFC, ale odveta se slovenskou legendou Attilou Véghem (33-9-2.)

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   12:00 13:45
   13:45

   Element (417)

   14:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

   15:45

   Nova Cup - Sázava

   16:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

   17:45

   Czech rally 2020 (1)

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks

   13:00 14:45
   14:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Stade Brestois

   16:30

   Element (417)

   16:45

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche

   18:40

   Basketbal: De’Aaron Fox - Koše z protiútoku

Celý program