Hrdina Terminátor

Vémola je sám v karanténě! Kvůli koronaviru nemůže za svou rodinou

Karlos Vémola
Zdroj: Profimedia
Karlos Vémola
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 18. 3. 2020
Téma:
UFC

Česká ikona MMA pociťuje tvrdý dopad koronaviru na vlastní kůži. Ačkoli je Karlos Vémola zdravý, svůj druhý domov v Londýně nemůže opustit. Zodpovědný zápasník nehodlá riskovat, že by ohrozil svou rodinu v České republice. A tak je uvězněn v rizikové Anglii, dokud pandemie neopadne. Z dobrovolné karantény posílá motivační vzkaz.

Vémola (27-6) se pravidelně připravuje v londýnském klubu London Shootfighters. Časté pobyty v Anglii si vyžádaly svou daň, neboť Velká Británie dlouho přistupovala k hrozbě koronaviru s lehkým zanedbáním a zařadila se na seznam krizových zemí světa. Toho si je vědom sám český Terminátor, který k situaci přistupuje nadmíru zodpovědně.


„Všechny vás do Čech zdravím a přeju vám, abyste tu karanténu v klidu zvládli. Věřím, že to může být nepříjemné sedět doma, ale snažte se vytěžit z toho maximum. Buďte rádi, že můžete trávit čas s rodinou. Co já bych za to dal? Tady v Anglii žádné opatření nejsou a já nerisknu, abych něco chytil, sednul do letadla a případně nakazil doma moje holky,“
hovořil Vémola v instagramovém příspěvku.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Pspvek sdlen Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

Český Terminátor je skoro nezničitelný. Jeho štítem pronikl v roce 2019 pouze hák Attily Végha, nicméně i tak šířící se koronavir nepodceňuje. Víc, než o sebe, se bojí o svou partnerku a novorozenou dceru Lili. Než aby ženy svého života ohrozil, dobrovolně zůstane v ohrožené Británii.


 

„Radši se sám izoluju. Budu makat. Z fitka jedu rovnou domů a nějak to tady přečkám. Věřím, že když to zvládnu já, tak to zvládneme všichni společně. Třeba si pak všichni budeme vážit víc všedních věcí, které jsme brali jako samozřejmost. Držím vám palce.“

Z dobrovolné karantény poslal přes instagramové video motivační vzkaz, jak situaci zvládnout. Recept je jednoduchý, nemrhat časem a vážit si blízkých.

Vémola samotu využije pro přípravu na novou sezónu. Po porážce v Zápase století si totiž vytyčil nový cíl. Tím není návrat do UFC, ale odveta se slovenskou legendou Attilou Véghem (33-9-2.)

 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:30

   Házená: Frisch Auf! Göppingen - Füchse Berlin

   14:30

   SkiTour 2020 - ohlédnutí

   14:45

   Zvedni se z gauče (1)

   15:00

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:40

   Fotbal: AJ Auxerre - EA Guingamp

   14:40

   Fotbal: Lille OSC - AS Saint - Étienne

   16:20

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

Celý Program