divoký mazlíček

Vémola adoptoval opuštěné lvíče! Fanoušci dobrému úmyslu nevěří

Téma:
MMA

Vémolovi se splnil dlouholetý sen! Jeho zvířecí mazlíčky doplnilo jedno z dvojice lvíčat, která byla v papírové krabici ponechaná osudu. Terminátor opuštěnémé šelmě nabídl nový domov, ale za příběh, který adopci předcházel, čelí nedůveřivým posměškům od fanoušků.

Dvojici lvíčat nalezla doktorka Tereza Holovská, která se mimo jiné zabývá problematikou soukromých chovů šelem, při návštěvě Bílých Karpat. Elsu a Marušku našla u silnice v papírové krabici v zuboženém stavu a při hledání nového majitele si vzpomněla na zápasníka, jehož heslo zní: „Lvi žerou první.“Vémola, který si lva dlouho přál, výzvu přijal a jednoho z opuštěných lvíčat se ujal. V instagramovém příspěvku zápasník informoval, že šelmy byly nalezené před čtyřmi měsící a pobyt v jeho domově je jen přechodný stav, dokud se nepodaří Elsu vrátit do přirozeného prostředí.
 

„Chápu, že spousta z vás mi bude říkat, že lev patří do přirozeného prostředí někde v Africe a ne do Vémolandu. S tím musím souhlasit. A proto budu rád, když mi tentokrát místo kritiky poradíte, jak ji tam zpátky dostat,“ stojí v příspěvku.Spíše než rady se od svých fanoušků dočkal kritiky a posměšného utahování. Řada jeho sledujících zpochybňuje okolnosti, které Elsu do nového domova přivedly.
 

„Určitě někdo pohodil lva v krabici někde. Prober se už ty lháři, alespoň si stůj za tím, co děláš, když už chceš mít lva, tak si nevymýšlej bludy,“ zpochybnil příběh jeden z Vémolových sledujících.


A další komentář pokračoval ve stejném duchu: „Co to je za retardovanou historku že někdo pohodlí lvíče v krabici a úplnou náhodou se dostane k tobě. Tomu může věřit jen blb.“


„Doufám, že tě sežere. Blbečku,“ napsal další. A výčet nepřejících komentářů by mohl dlouho pokračovat.

Mezi ostrými komentáři se však najde i řada takových, které vlídné gesto podpořily, případně Terminátorovi radí, do jakého zařízení lvíče věnovat. „Lvi žerou první. Věřím tomu, že se dostane tam, kam patří, ale u tebe je v nejlepších rukách,“ podpořil Vémolu jeden z fanoušků.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   09:05 10:00
   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

   15:35

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program