Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal ono se to nějak dokope samo

Velkokluby jsou na jaře poloviční! HLASUJTE, který hraje nejhůř

Trenérské trio
Zdroj: Profimedia

Jarní část naší nejvyšší fotbalové soutěže nabídla už nejedno výsledkové překvapení. Bohužel na ně ale doplácí fanoušci třech tuzemských velkoklubů - Sparty, Slavie a Plzně. Ti jen nevěřícně kroutí hlavou, co to jejich milované týmy na jaře na hřišti předvádí.

Plzeňská Viktoria si titul v domácí soutěži pojistila defakto už na podzim, kdy si vypracovala dostatečný bodový náskok. Na jaře pak fanoušci Slavie a Sparty čekali, kdo se Vrbovým svěřencům pokusí oslavy oddálit.
 


 

Jenže jakoby s tím byla Slavia i Sparta smířená. No posuďte sami. Taková Slavia sice kvůli nevýrazným výkonům v domácí soutěži vyměnila trenéra Šilhavého za Trpišovského, ale co na jaře předvedla? Z šesti zápasů vyhrála pouze tři a naposledy doma padla ostudně se Zlínem! A fanoušci dávají jasně najevo, co si o jarních výkonech Slavie myslí.

Fanoušci Slavie Praha
Zdroj: facebook

Zcela za očekáváním zůstává pochopitelně i pražská Sparta. Také vyměnila trenéra, ale na jaře ze šesti zápasů naplno bodovala jen jednou!
 

Fanoušci Sparty Praha
Zdroj: facebook

Pokud ale někdo čekal, že tápání a bídné výkony obou pražských "S" využije Plzeň, ten se šeredně mýlil. Viktoria je na jaře ne poloviční, ale třetinová! Tři body za výhru si připsala pouze jedinkrát!
 

To, že doma ostudně padla s Jihlavou a naposledy i s Mladou Boleslaví, pak rozčílilo nejednoho viktoriánského fanouška. Kdyby sociální sítě Viktorie Plzeň uměly mluvit, cenzura by se upípala!

Fanoušci Viktorie Plzeň
Zdroj: facebook

Když si to shrneme, tak máme vedoucí Plzeň, která si asi myslí, že titul už "nějak dokope", aktuálně druhou Slavii, které ale hodně rychle šlape na paty Liberec s Olomoucí a věčně zoufalou Spartu. Který z těchto velkoklubů hyzdí podle vás jarní část sezony nejvíc? Podívejte se do jarní ligové tabulky a pak HLASUJTE V ANKETĚ:

Jarní ligová tabulka
Zdroj: www.hetliga.cz Tabulka jarní části fotbalové soutěže

Anketa

Kdo předvádí na jaře nejotřesnější výkon?

Hlasovalo 294 lidí.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:45 15:10

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   15:10

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   17:05

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

 • Nova Sport 2

  • 14:00 15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   16:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   17:45

   Off-road Maraton (2)

   18:10

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

Celý Program