fotbal ono se to nějak dokope samo

Velkokluby jsou na jaře poloviční! HLASUJTE, který hraje nejhůř

Trenérské trio
Zdroj: Profimedia
Téma:

Jarní část naší nejvyšší fotbalové soutěže nabídla už nejedno výsledkové překvapení. Bohužel na ně ale doplácí fanoušci třech tuzemských velkoklubů - Sparty, Slavie a Plzně. Ti jen nevěřícně kroutí hlavou, co to jejich milované týmy na jaře na hřišti předvádí.

Plzeňská Viktoria si titul v domácí soutěži pojistila defakto už na podzim, kdy si vypracovala dostatečný bodový náskok. Na jaře pak fanoušci Slavie a Sparty čekali, kdo se Vrbovým svěřencům pokusí oslavy oddálit.
 


 

Jenže jakoby s tím byla Slavia i Sparta smířená. No posuďte sami. Taková Slavia sice kvůli nevýrazným výkonům v domácí soutěži vyměnila trenéra Šilhavého za Trpišovského, ale co na jaře předvedla? Z šesti zápasů vyhrála pouze tři a naposledy doma padla ostudně se Zlínem! A fanoušci dávají jasně najevo, co si o jarních výkonech Slavie myslí.

Zcela za očekáváním zůstává pochopitelně i pražská Sparta. Také vyměnila trenéra, ale na jaře ze šesti zápasů naplno bodovala jen jednou!
 

Pokud ale někdo čekal, že tápání a bídné výkony obou pražských "S" využije Plzeň, ten se šeredně mýlil. Viktoria je na jaře ne poloviční, ale třetinová! Tři body za výhru si připsala pouze jedinkrát!
 

To, že doma ostudně padla s Jihlavou a naposledy i s Mladou Boleslaví, pak rozčílilo nejednoho viktoriánského fanouška. Kdyby sociální sítě Viktorie Plzeň uměly mluvit, cenzura by se upípala!

Když si to shrneme, tak máme vedoucí Plzeň, která si asi myslí, že titul už "nějak dokope", aktuálně druhou Slavii, které ale hodně rychle šlape na paty Liberec s Olomoucí a věčně zoufalou Spartu. Který z těchto velkoklubů hyzdí podle vás jarní část sezony nejvíc? Podívejte se do jarní ligové tabulky a pak HLASUJTE V ANKETĚ:

Anketa

Kdo předvádí na jaře nejotřesnější výkon?

Hlasovalo 294 lidí.

Související témata:
mm TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Gloucester Rugby - Sale Sharks

   12:45

   Zvedni se z gauče (7)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   09:00 11:30
   11:30

   25 - year anniversary Verbier

   12:00

   Casey Stoner - Konec na vrcholu

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

   14:35

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Olympique Marseille

   16:20

   NHL: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings

Celý program